AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 19
AlavésBetis1-1
AtléticoLevante2-1
CeltaOsasuna1-1
EspanyolFCB2-2
GetafeMadrid0-3
GranadaMallorca1-0
R. SociedadVillareal1-2
SevillaAthletic1-1
ValenciaEibar1-0
ValladolidLeganés2-2
 
  • JORNADA 20
AthleticCelta 
FCBGranada 
BetisR. Sociedad 
EibarAtlético 
LeganésGetafe 
LevanteAlavés 
MallorcaValencia 
OsasunaValladolid 
MadridSevilla 
VillarealEspanyol

  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB401912434923259810341015104331513
2Madrid4019117136122196302061910541166
3Atlético35199822212211063114614935186
4Sevilla35191054241815943211820106221310
5R. Sociedad31199463325149423181117105231514
6Valencia3119874292520105501691193241316
7Getafe3019865262018105321710129333910
8Athletic29197842013209621133910163710
9Villareal28198473326169441191112104061415
10Granada271983825251910613126892251319
11Levante2619829262917952215109103071119
12Osasuna24195952625139342161311102531012
13Betis241966726321710523171479144918
14Valladolid21194961723129261106910235717
15Alavés20195592029161044212649117823
16Eibar1919541018291294051115710145714
17Celta151936101629101024471159126918
18Mallorca1519431218331410424111119018722
19Leganés1419351116301010316101449045616
20Espanyol11192512143631003792289225514
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 20
AndorraEspanyol B0-3
EbroOlot 
FCB BBadalona 
LleidaV. Mestalla2-1
CastellónSabadell0-1
Atl. LevanteVillareal B1-1
OrihuelaEjea 
LlagosteraNàstic 
HérculesPrat2-2
CornellàLa Nucía 
 
  • JORNADA 21
La NucíaLleida 
OlotCornellà 
EjeaLlagostera 
V. MestallaCastellón 
NàsticFCB B 
PratOrihuela 
BadalonaAndorra 
SabadellAtl. Levante 
Villareal BHércules 
Espanyol BEbre¡o 

  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sabadell382011542714231072117415104331010
2Espanyol B362010643522209621191016114431612
3Castellón3420974281621106311771310343119
4Andorra3420974262124117311811109243810
5Lleida3320965211621106311351210334811
6FCB B32198832718221064020910924379
7Cornellà3019865262320106221261092431417
8Villareal B302086623221510433121015104331112
9Llagostera2819775211916104421010129333119
10La Nucía251967621181794501158102261013
11Olot251967615121795229481015468
12Atl. Levante252074919252011623141059126515
13Ebro24195951819171045113979144510
14V. Mestalla2120497222311925211810112451115
15jea21195682225179522134410046921
16Badalona2019559122011932468910235612
17Hárcules1820461024291111254161679216813
18Nàstic181946922299923410159102351214
19Prat152036111633491177161111254917
20Orihuela131927101637710073101669207621
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 17
JàbacDamm1-4
EuropaEspanyol0-1
VillacarlosHuesca3-1
EbroNàstic1-1
LleidaSan Francisco2-2
GironaFCB0-5
CornellàZaragoza0-2
MallorcaStadium2-2

  • JORNADA 18
EspanyolMallorca 
DammCornellà 
HuescaLleida 
ZaragozaGirona 
StadiumJàbac 
FCBVillacarlos 
EuropaEbro 
San FranciscoNàstic 
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB42171331529279900373158431156
2Zaragoza4217140340182498012151886021913
3Espanyol3917123259152488003851594322110
4Mallorca3017863282013834114101795221410
5Damm3017935382219961222101183231612
6Cornellà25176742116108242951594321211
7Europa25177461313168512959923448
8Nàstic2217575231615943215578143811
9Girona221764730268822413161494231710
10Stadium20176292334138413138792161026
11San Francisco17174582031149423151438035517
12Huesca151736812235905451510831478
13Ebro15173682040149351141418017626
14Villacarlos11173212134778215102449117323
15Lleida11173212125310931591618017337
16Jàbac1017241111325812551159126621
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 16
TacónFCB0-6
Rayo V.Logroño3-2
AthleticLevante1-1
EspanyolDeportivo0-3
GranadillaSevilla1-0
AtléticoSp. Huelva1-0
R. SociedadValencia1-0
BetisMadrid CFF2-0

  • JORNADA 17
LlevanteR. Sociedad 
LogroñoGranadilla 
Madrid CFFAthletic 
SevillaAtlético 
FCBRayo V. 
DeportivoBetis 
Sp. HuelvaTacón 
ValenciaEspanyol 
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB43151410625217700374228710251
2Atlético3615113130142287101841474211210
3Levante3015933231410631275209621169
4Deportivo271483327211354101241494231517
5R. Sociedad2514743231314842215711632186
6Athletic2415735221611732297138413139
7Rayo V.24156632123189531161366132510
8Logroño2315726272919861121947115620
9Granadilla161544712221293336846114614
10Tacón16154472237138413151537034722
11Sevilla1415429202513741216918017416
12Sp. Huelva1415429919983055957124410
13Valencia131534818229723289481161013
14Madrid CFF121533910318722371548116316
15Betis11152581524972329928026615
16Espanyol31503129352802641817016517
  • 1 a 16, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 20/01/2020 20/1/20
 06/01/2020 7/1/20
 23/12/2019 23/12/19
 16/12/2019 15/12/19
 09/12/2019 8/12/19
 02/12/2019 1/12/19
 25/11/2019 25/11/19
 11/11/2019 11/11/19
 04/11/2019 3/11/19
 28/10/2019 28/10/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 14