AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 27
AlavésEibar1-1
AthleticEspanyol1-1
AtléticoLeganés1-0
FCBRayo V.3-1
GetafeHuesca2-1
GironaVaencia2-3
LevanteVillareal0-2
CeltaBetis0-1
ValladolidMadrid1-4
SevillaR. Sociedad5-2
 
  • JORNADA 28
AthleticAtlético 
EibarValladolid 
EspanyolSevilla 
HuescaAlavés 
BetisFCB 
MadridCelta 
ValenciaGetafe 
LeganésGirona 
R. SociedadLevante 
VillarealRayo V.
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB63271962692633141031421630139312710
2Atlético5627168339173514112123721135621610
3Madrid512716384732251381419826148242824
4Getafe452712963624251381420920144821615
5Alavés412711882830241366114817145271422
6Sevilla4027117946362713832271413143471922
7Valencia392781543023211449116818134631415
8Betis39271161031322214644181717135261315
9R. Sociedad3527981032321613445141419145451818
10Eibar352781183536261475225159131661021
11Espanyol342797113240251381419189141671322
12Athletic3427713726312214572141312132651218
13Leganés332789102732241366117109142391022
14Girona31277101029371214266132119135441616
15Levante3027861337481513436182515144371923
16Valladolid2627681321381213337111914143561019
17Villreal26275111129351214266171914133551216
18Celta252767143645161444619199132381726
19Rayo V.232765162948131434720291013319919
20Huesca222757152744131334614179142391327
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 28
LleidaOlot0-1
Atl. LevanteAlcoià2-0
V. MestallaCastellón1-0
BadalonaHércules2-1
Villareal BFCB B2-1
EbroPeralada0-2
CornellàEjea2-1
Espanyol BConquense4-0
OntinyentAt. Balears1-1
TeruelSabadell2-0
 
  • JORNADA 29
CastellónBadalona 
AlcoyanoV. Mestalla 
OlotOntinyent 
HérculesLleida 
PeraladaTeruel 
At. BalearsVillareal B 
FCB BEspanyol B 
EjeaAtl. Levante 
ConquenseEbro 
SabadellCornellà

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Balears5128149538253714121124914142841416
2Villareal B50281486432933151032291417134541415
3Cornellà47281211536222814842231219144731310
4Lleida46281210638292614824221420144821615
5Hércules4628137827222613823151020155551212
6Espanyol B40281010843322315654201117134542321
7FCB B3928109935262414662231315144371213
8Olot392891272522221457219121714455610
9Ebro372881372224171538491220135531312
10Badalona372891092425221464415111514365914
11Atl. Levante3428810102929221457216912143381320
12Ejea3428810102428231365217121115258716
13Peralada32287111031321714455181715143651315
14Teruel32287111024332114563111011142571323
15Sabadell3228881227412114563131111143291430
16Conquense3028791224371814464121412143381223
17Ontinyent3028791223341815465131612133371018
18Alcoyno2928611112033131327411131615447920
19V. Mestalla2728691334401414356171913143471721
20Castellón2628317822261613373131010150105916
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 25
ReusPenya Arrabal2-1
El OlivarEspanyol0-1
FCBMallorca4-0
GironaG. Manresa0-3
ManacorZaragoza0-2
San FranciscoStadium0-1
NàsticCornellà2-1
LleidaEuropa2-0

  • JORNADA 26
G. ManresaFCB 
EuropaNàstic 
CornellàSan Francisco 
ZaragozaLleida 
MallorcaEl Olivar 
Penya ArrabalGirona 
EspanyolManacor 
StadiumReus
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza552615101442333131030291222135711511
2FCB54261736531528139133372613823208
3Espanyol5326165548232313724251230139312311
4Europa442612863126281384119716134451219
5Mallorca4126118741322413733251617134541616
6Cornellà4126101153125241366117817134541417
7Girona332689941381814464242015124351718
8Nàstic3326712726311913472141214133551219
9San Francisco3126710930351513364141616134451619
10Reus312661371927211356211101013175817
11Lleida31266137232321135621581013175815
12G. Manresa2826610103229201355320118131571218
13Stadium272669112542171245316161014248926
14Penya Arrabal232658131942131334681710132471125
15Manacor172645171744151343612162130211528
16El Olivar1126181719447131481019413049925
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 22
EspanyolLlevant2-1
Sp. HuelvaRayo V.0-1
BetisFCB0-3
LogroñoSevilla1-2
R. SociedadMadrid CFF3-0
GranadillaMálaga1-0
AtléticoAlbacete6-1
ValènciaAthletic0-0

  • JORNADA 23
Madrid CFFEspanyol 
Rayo V.Atlético 
FCBR. Sociedad 
AthleticLogroño 
Sp. HuelvaBetis 
SevillaMálaga 
LlevantGranadilla 
AlbaceteValència
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético632221017615361212004662710901309
2FCB572218316511261182133731111010324
3Llevant452213634115241173122521116321910
4Athletic3722107537222311722261014113531112
5Betis3722114735262112633181116105141715
6R. Sociedad332296738291611443181217115242017
7Granadilla3322103931351511506172118115331414
8València2922611530321611443171713112721315
9Rayo V.252274112235151143491110113171324
10Espanyol21225611163316114431214511128419
11Albacete2122561132501111326172610112451524
12Sp. Huelva20225512183313113448117112181022
13Sevilla192261152447710217142212124081025
14Logroño17224513224311113261317611137926
15Madrid CFF17225215255481022612199123091335
16Malaga17224513174910113171127711146622
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 16/09/2019 16/9/19
 09/09/2019 9/9/19
 02/09/2019 2/9/19
 19/08/2019 19/8/19
 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 13