AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 18
AlavésValència2-1
EibarVila-real0-0
EspanyolLeganés1-0
MadridR. Sociedad0-2
CeltaAthletic1-2
SevillaAtlético1-1
GetafeFCB1-2
HuescaBetis2-1
LlevantGirona2-2
ValladolidRayo V.0-1
 
  • JORNADA 19
AthleticSevilla 
AtléticoLlevant 
FCBEibar 
BetisMadrid 
ValènciaValladolid 
GironaAlavés 
Rayo V.Celta 
R. SociedadEspanyol 
Vila-realGetafe 
LeganésHuesca
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB4018124250202096213012209621208
2Atlético35189812613239720164129261109
3Sevilla331896331182096211361393421812
4Alavés311894521181995401161294051012
5Madrid301893626231996121351193241318
6Betis2618756212115943211101193241011
7Getafe2518675191513941496129261109
8Espanyol24187381924189603111169135813
9Girona231858520221092431013139342109
10Llevant2318657303411932415211293331513
11R. Sociedad22186482020681346916105141411
12València22184104161612926110710924369
13Eibar221857621251610442161368134512
14Celta2118567292813103431612882241316
15Valladolid211856716208922581213934288
16Leganés1918477162113834197610136714
17Athletic19183105182511925291289153913
18Vila-real17183871923791449121092431011
19Rayo V.16184410183299234132079216512
20Huesca1118251117357914481249117923
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 19
Espanyol BV. Mestalla1-3
EbroAtl. Llevant1-1
SabadellOlot0-0
Vila-real BBadalona1-0
PeraladaEjea2-1
At. BalearsHércules2-0
OntinyentLleida0-0
ConquenseAlcoià0-0
TeruelCornellà0-2
FCB BCastelló1-1
 
  • JORNADA 20
At. BalearsCastelló 
EbroV. Mestalla 
OntinyentHèrcules 
FCB BAlcoià 
Espanyol BBadalona 
PeraladaSabadell 
CornellàOlot 
ConquenseEjea 
Vila-real BLleida 
TeruelAtl. Llevant

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Vila-real B381912253018241080221914942399
2Lleida37191072301822971118815103611210
3At. Balears3419104530232710901188791441215
4Cornellà321988324161795221381510361118
5Hèrcules3219955161217952285151043387
6FCB B2919784221615103611210149423106
7Olot271969419141410352141013934254
8Sabadell26197572325151043311101193241215
9Espanyol B231958625231410352108992341515
10Alcoià23195861620119252981210334712
11Atl. Llevant221957721211493511168102261015
12Badalona221957718201293331191010244711
13Peralada211949619221010244121411925278
14Ebro21194961519111025379109243810
15Ejea211956815201594321310610136210
16V. Mestalla2019487252779144111413103431413
17Conquense20194871823141035210969135814
18Ontinyent19194781523101024471299234811
19Castelló17192116151911925286610064713
20Teruel15193610122910924338510127921
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 17
El OlivarLleida2-2
GironaSan Francisco2-2
EspanyolCornellà0-0
G. ManresaReus1-1
ZaragozaEuropa2-1
FCBNàstic5-0
ManacorPenya Arrabal1-2
MallorcaStadium2-2

  • JORNADA 18
StadiumG. Manresa 
LleidaManacor 
EuropaEspanyol 
Penya ArrabalZaragoza 
NàsticEl Olivar 
ReusGirona 
CornellàMallorca 
San FranciscoBarça
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB381812244010249801284149423126
2Zaragoza381810802813261082020712826086
3Espanyol3618113434151710523198198611157
4Mallorca3118873291918105321913138341106
5Europa31188731917219630114109243813
6Girona28187743123141035217131484221410
7G. Manresa22185762419181053219948044510
8Cornellà22184104192114935110789153914
9San Francisco211856721261082428911103251317
10Nàstic21184951724981616712103341117
11Penya Arrabal191847713251092435799234818
12Reus1818396122210824257810154715
13Lleida17182115111610824255710073611
14Stadium141828818321082421213410046619
15Manacor121833121228119324101219018216
16El Olivar918161111297914481229027317
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 16
Sp. HuelvaSevilla2-1
ValènciaGranadilla1-2
Rayo V.Madrid CFF0-1
BetisMálaga1-1
R. SociedadLogroño3-0
FCBEspanyol0-0
AtléticoAthletic3-0
AlbaceteLlevant0-1

  • JORNADA 17
LlevantFCB 
MálagaR. Sociedad 
SevillaRayo V. 
LogroñoAtlético 
GranadillaBetis 
AthleticSp. Huelva 
Madrid CFFAlbacete 
EspanyolValència
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético451615015511279900334187601227
2FCB42161330506208620262228710244
3Llevant391612313710228710202178521178
4Athletic2816844271616851219812833288
5Betis26168262619179522168973041011
6Granadilla231672724299730412161494231213
7Rayo V.2216646202515943296772141119
8R. Sociedad211663726241183231291083141415
9València1716385162498233101388152611
10Albacete16164482637892251423872231214
11Espanyol1616448112411832381158125313
12Sp. Huelva151643914231283328838107615
13Málaga151643912359830581968134416
14Logroño131634916348722391159126723
15Madrid CFF13164111183977214101269207827
16Sevilla9163013163837106101869207620
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12