AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 25
AlavésAthletic2-1
AtléticoVillarreal3-1
FCBEibar5-0
BetisMallorca3-3
CeltaLeganés1-0
GetafeSevilla0-3
LevanteMadrid1-0
OsasunaGranada0-3
R. SociedadValencia3-0
ValladolidEspanyol2-1
 
  • JORNADA 26
AthleticVillarreal 
EibarLevante 
EspanyolAtlético 
GranadaCelta 
LeganésAlavés 
MallorcaGetafe 
MadridFCB 
R. SociedadValladolid 
SevillaOsasuna 
ValenciaBetis

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB55251744622937131210441218125341817
2Madrid53251582461728128402592513742218
3Atlético4325111042818281384118715123631011
4Sevilla4325127634252012552161123137241814
5Getafe4225126736252413733211318125341512
6R. Sociedad4024124842312312723261217125251619
7Villarreal3825115943352212642251516135171820
8Valencia3825108735372713760211111123271426
9Granada3625113113231251281316811133281623
10Levante32251021331362312723181191330101325
11Athletic312571082422211263314710131751015
12Osasuna3125710831351713454192014123541215
13Betis30257993540211363425209121651020
14Alavés302586112735221364317108122281025
15Valladolid29256118222816123721391313346919
16Eibar24246612223716115151416813157821
17Celta242559112234171345410127121471222
18Mallorca2225641526422013625161321202101029
19Leganés19254714183714134271218512057619
20Espanyol192547142244712147112312133371121
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 26
V. MestallaBadalona0-0
OlotSabadell1-1
La NucíaEspanyol B2-0
LlagosteraOrihuela1-1
CornellàPrat0-0
LleidaEjea2-0
CastellónNàstic3-2
FCB BHércules0-0
EbroVillarreal B2-1
AndorraAtl. Levante0-1
 
  • JORNADA 27
Atl. LevanteEbro 
BadalonaLa Nucía 
Espanyol BOlot 
HérculesAndorra 
NàsticV. Mestalla 
Villarreal BCornellà 
SabadellLlagostera 
EjeaCastellón 
PratLleida 
OrihuelaFCB B

  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sabadell482614663519291392221719135441412
2Castellón472613853821301393124917134541412
3FCB B4526129537252914851261316124441112
4Villarreal B4526136736282413733191221136341716
5Cornellà452612953325281484215717124531818
6Lleida422611963122281384119614133551216
7Espanyol B3926109739302312651231416144461616
8Olot382691162718251374216613132741112
9Andorra3726910729272514743191412122641013
10La Nucía3526989262727137601668132291021
11Atl. Levante35261051128312113634161314134271218
12Ebro33267127273024146621914912165816
13Llagostera3226711825291914473131513123451214
14Nàstic28266101031351612444161712142661518
15Ejea26266812253421126331565140591028
16V. Mestalla2526413925301313274141512132651115
17Hércules2326581327351213265171911133281016
18Badalona23265813153013123457111014248819
19Prat2226410122239612138102016143741219
20Orihuela2226410122445131327413189132381127
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 23
CornellàJàbac3-0
HuescaZaragoza1-0
San FranciscoDamm2-2
LleidaEspanyol0-5
VillacarlosEuropa3-2
GironaMallorca2-1
EbroFCB1-3
NàsticStadium2-1

  • JORNADA 24
EuropaLleida 
JàbacGirona 
ZaragozaFCB 
EspanyolNàstic 
StadiumSan Francisco 
DammHuesca 
CornellàEbro 
MallorcaVillacarlos
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB602319317710361212005232411731257
2Zaragoza5523181450213312110129622117132115
3Espanyol5423173381213311110049721126333214
4Europa382311572518231172214615124351112
5Girona3523105843341711524222018125342114
6Mallorca352398635321511362181720126241715
7Damm3523105849362312723281412113352122
8Nàstic33238963220201255218713113441413
9Cornellà33238962924161144313617124531618
10Stadium262382133346191161420137122191333
11Ebro232358102848181246218195111281029
12Huesca23235810163611122558181211335818
13San Francisco21235612254615124351724611137822
14Villacarlos172352162165131141617294121110436
15Lleida142342171870131241713261110110544
16Jàbac102324171550511128719512129831
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 21
LogroñoFCB0-6
Madrid CFFAtlético0-1
ValenciaRayo V.0-0
DeportivoSp. Huelva5-1
R. SociedadGranadilla1-0
EspanyolSevilla0-1
BetisAthletic2-2
LevanteTacón2-1

  • JORNADA 22
SevillaLevante 
AthleticEspanyol 
GranadillaValencia 
FCBMadrid CFF 
Rayo V.Betis 
AtléticoR. Sociedad 
Sp. HuelvaLogroño 
TacónDeportivo
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB56201820816301010005052610820311
2Atlético472014514017261082022521106311812
3Levante42201334382119961218823117222013
4Athletic34201046302317952212817115241815
5Deportivo33191036393219861120814114251924
6R. Sociedad3219955302020106222081293331012
7Logroño282084830402011623221989225821
8Rayo V.282077624312111632181779144614
9Tacón23206593044141042415169102351528
10Sevilla22206410253118105322012410118519
11Granadilla212056922351611443131359126922
12Madrid CFF19205411224011103251421810226819
13Valencia17203892126121026211125101271014
14Betis1720389233314103521413310037920
15Sp. Huelva1720521312351210406712510127523
16Espanyol42004161346210028522210028824
  • 1 a 16, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens 
<< Tornar Fer comentari 2920 | 0 | Imprimir | Enviar


 09/03/2020 8/3/20
 02/03/2020 1/3/20
 17/02/2020 16/2/20
 10/02/2020 9/2/20
 03/02/2020 2/2/20
 27/01/2020 26/1/20
 20/01/2020 20/1/20
 13/01/2020 13/1/10
 06/01/2020 7/1/20
 23/12/2019 23/12/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 15