AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 24
AthleticOsasuna0-1
FCBGetafe2-1
EibarR. Sociedad 
GranadaValladolid2-1
LeganésBetis0-0
MallorcaAlavés1-0
MadridCelta2-2
SevillaEspanyol1-1
ValenciaAtlético2-2
VillarrealLevante2-1
 
  • JORNADA 25
AlavésAthletic 
AtléticoVillarreal 
FCBEibar 
BetisMallorca 
CeltaLeganés 
GetafeSevilla 
LevanteMadrid 
OsasunaGranada 
R. SociedadValencia 
ValladolidEspanyol

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid53241581461628128402592512741217
2FCB52241644572934121110391218125341817
3Getafe4224126636222412732211018125341512
4Atlético4024101042517251274115615123631011
5Sevilla4024117630242012552151020126241514
6Villarreal3824115842322212642251516125161717
7Valencia3824108635342713760211111113261423
8R. Sociedad3723114839312011623231217125251619
9Granada332410311293125128131688122281323
10Athletic31247107232021126331471012174913
11Osasuna3124710731321712453191714123541215
12Betis29247893237201262422179121651020
13Levante2924921330362011623171191330101325
14Alavés27247611253419125431598122281025
15Valladolid26245118202713112721181313346919
16Eibar24236611223216115151416812156816
17Celta21244911213414123549127121471222
18Mallorca212463152339201362516131110110726
19Leganés19244713183614134271218511056618
20Espanyol19244713204171214711231212336918
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 25
Espanyol BV. Mestalla0-0
OlotLa Nucía4-0
PratEbro0-0
EjeaCornellà0-1
BadalonaCastellón1-1
Villarreal BAndorra2-1
NàsticLleida1-1
Atl. LevanteFCB B1-2
HérculesLlagostera0-0
SabadellOrihuela2-1
 
  • JORNADA 26
V. MestallaBadalona 
OlotSabadell 
La NucíaEspanyol B 
LlagosteraOrihuela 
CornellàPrat 
LleidaEjea 
CastellónNàstic 
FCB BHércules 
EbroVillarreal B 
AndorraAtl. Levante

  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sabadell472514563418291392221718125341311
2Villarreal B4525136635262413733191221126331614
3Castellón442512853519271283121717134541412
4FCB B4425128537252813841261316124441112
5Cornellà442512853325271383215717124531818
6Lleida392510962922251274117614133551216
7Espanyol B3925109639282312651231416134451614
8Olot372591062617241273215513132741112
9Andorra3725910629262513742191312122641013
10La Nucía3225889242724126601468132291021
11Atl. Levante3225951127312113634161311123271118
12Llagostera3125710824281813463121413123451214
13Ebro30256127252921135621713912165816
14Nàstic2825610929321612444161712132651315
15Ejea26256811253221126331565130581026
16V. Mestalla2425412925301212264141512132651115
17Hércules2225571327351213265171910123181016
18Badalona2225571315301312345711913238819
19Prat212549122239612138102015133641219
20Orihuela212549122344131327413188122281026
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 22
EuropaGirona0-0
JàbacEbro0-2
ZaragozaSan Francisco3-0
MallorcaCornellà1-1
StadiumLleida2-1
DammNàstic1-2
FCBHuesca9-0
EspanyolVillacarlos5-1

  • JORNADA 23
CornellàJàbac 
HuescaZaragoza 
San FranciscoDamm 
LleidaEspanyol 
VillacarlosEuropa 
GironaMallorca 
EbroFCB 
NàsticStadium
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB57221831749361212005232110631226
2Zaragoza5522181350203312110129622107122114
3Espanyol5122163376213311110049718115332714
4Europa3822115623152311722146151143499
5Mallorca352298534301511362181720116231613
6Damm3422104847342312723281411103251920
7Girona322295841331410424201918125342114
8Nàstic30227963019171145216613113441413
9Cornellà30227962624131034310617124531618
10Stadium262282123244191161420137112181231
11Ebro23225892745181146117165111281029
12San Francisco20225512234414114251522611137822
13Huesca2022481015368111557181211335818
14Villacarlos142242161863101031614274121110436
15Lleida142242161865131141613211110110544
16Jàbac102224161547511128719511128828
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 20
AtléticoLevante4-1
Rayo V.Deportivo2-1
GranadillaMadrid CFF2-2
AthleticR. Sociedad2-1
BetisEspanyol2-1
TacónValencia0-0
FCBSp. Huelva7-0
SevillaLogroño1-1

  • JORNADA 21
LogroñoFCB 
Madrid CFFAtlético 
ValenciaRayo V. 
DeportivoSp. Huelva 
R. SociedadGranadilla 
EspanyolSevilla 
BetisAthletic 
LevanteTacón
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB5319172075630101000505239720251
2Atlético44191351391726108202251895311712
3Levante39191234362016851216723117222013
4Athletic33191036282117952212816105141613
5Deportivo3018936343116751115714114251924
6R. Sociedad291885529201795221981293331012
7Logroño281984730342010622221389225821
8Rayo V.271976624312111632181768134614
9Tacón2319658294214104241516992341426
10Granadilla211956822341611443131358125921
11Sevilla1919541024311810532201219018419
12Madrid CFF1919541022391193241420810226819
13Sp. Huelva171952121130121040671259126418
14Betis161937921311393421211310037920
15Valencia1619379212611925211125101271014
16Espanyol4190415134529027521210028824
  • 1 a 16, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens 
<< Tornar Fer comentari 3545 | 0 | Imprimir | Enviar


 09/03/2020 8/3/20
 02/03/2020 1/3/20
 24/02/2020 23/2/20
 10/02/2020 9/2/20
 03/02/2020 2/2/20
 27/01/2020 26/1/20
 20/01/2020 20/1/20
 13/01/2020 13/1/10
 06/01/2020 7/1/20
 23/12/2019 23/12/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 15