AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 19
AlavésBetis1-1
AtléticoLevante2-1
CeltaOsasuna1-1
EspanyolFCB2-2
GetafeMadrid0-3
GranadaMallorca1-0
R. SociedadVillareal1-2
SevillaAthletic1-1
ValenciaEibar1-0
ValladolidLeganés2-2
 
  • JORNADA 20
AthleticCelta 
FCBGranada 
BetisR. Sociedad 
EibarAtlético 
LeganésGetafe 
LevanteAlavés 
MallorcaValencia 
OsasunaValladolid 
MadridSevilla 
VillarealEspanyol

  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB401912434923259810341015104331513
2Madrid4019117136122196302061910541166
3Atlético35199822212211063114614935186
4Sevilla35191054241815943211820106221310
5R. Sociedad31199463325149423181117105231514
6Valencia3119874292520105501691193241316
7Getafe3019865262018105321710129333910
8Athletic29197842013209621133910163710
9Villareal28198473326169441191112104061415
10Granada271983825251910613126892251319
11Levante2619829262917952215109103071119
12Osasuna24195952625139342161311102531012
13Betis241966726321710523171479144918
14Valladolid21194961723129261106910235717
15Alavés20195592029161044212649117823
16Eibar1919541018291294051115710145714
17Celta151936101629101024471159126918
18Mallorca1519431218331410424111119018722
19Leganés1419351116301010316101449045616
20Espanyol11192512143631003792289225514
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 19
AndorraOlot1-0
LlagosteraBadalona0-0
LleidaCastellón1-0
Atl. LevantePrat2-0
EbroLa Nucía2-1
CornellàV. Mestalla1-0
Villareal BSabadell2-0
FCB BEspanyol B2-0
HérculesEjea2-2
OrihuelaNàstic2-2
 
  • JORNADA 20
AndorraEspanyol B 
EbroOlot 
FCB BBadalona 
LleidaV. Mestalla 
CastellónSabadell 
Atl. LevanteVillareal B 
OrihuelaEjea 
LlagosteraNàstic 
HérculesPrat 
CornellàLa Nucía

  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sabadell3519105426142310721174129333910
2Castellón341997328152196301761310343119
3Andorra341997326182410730188109243810
4Espanyol B33199643222209621191013103431312
5FCB B32198832718221064020910924379
6Lleida301986519151895311141210334811
7Cornellà3019865262320106221261092431417
8Villareal B29198562221151043312101494231011
9Llagostera2819775211916104421010129333119
10La Nucía251967621181794501158102261013
11Olot251967615121795229481015468
12Ebro24195951819171045113979144510
13Atl. Levante24197391824191061313959126515
14V. Mestalla2119496212111925211810102441013
15Ejea21195682225179522134410046921
16Badalona2019559122011932468910235612
17Nàstic181946922299923410159102351214
18Hércules1719451022271010244141479216813
19Prat141935111431491177161010244715
20Orihuela131927101637710073101669207621
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 17
HuescaGirona0-4
NàsticLleida6-0
EspanyolEbro5-0
FCBCornellà5-1
DammMallorca1-2
ZaragozaJàbac3-0
StadiumEuropa0-1
San FranciscoVillacarlos3-0

  • JORNADA 18
JàbacDamm 
EuropaEspanyol 
VillacarlosHuesca 
EbroNàstic 
LleidaSan Francisco 
GironaFCB 
CornellàZaragoza 
MallorcaStadium
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB39161231479279900373127331106
2Zaragoza3916130338182498012151575021713
3Espanyol3616113258152488003851283322010
4Mallorca291685326181273311281795221410
5Damm271683534211996122210872231211
6Cornellà25166732114107241931594321211
7Europa25167451312167511949923448
8Girona221664630218722313111494231710
9Nàstic2116565221515943215567133710
10Stadium1916619213213841313868206824
11San Francisco16164481829149423151427025315
12Huesca151636711205905451510731365
13Ebro14163581939138341131318017626
14Jàbac101624101028571244759126621
15Lleida1016311210519830571418017337
16Villacarlos816221210464711572349117323
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 15
EspanyolLogroño1-3
ValenciaDeportivo 
GranadillaSp. Huelva1-3
AthleticFCB0-3
R. SociedadMadrid CFF5-0
Rayo V.Atlético1-1
BetisLevante 
TacónSevilla5-1

  • JORNADA 16 
TacónFCB 
Rayo V.Logroño 
AthleticLlevant 
EspanyolDeportivo 
GranadillaSevilla 
AtléticoSp. Huelva 
R. SociedadValencia 
BetisMadrid CFF
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB40141310565217700374197610191
2Atlético3314103129141976101741474211210
3Levante2613823201310631275167511138
4Athletic2314725211510631286138413139
5Deportivo231272323201354101241073131116
6Logroño2314725252619861121946114417
7R. Sociedad2213643221311732214711632186
8Rayo V.21145631821158431131166132510
9Tacón1614446223113741215937034722
10Sevilla1414428202413741216917016415
11Sp. Huelva141442891898305595612349
12Granadilla13143471122982335846114614
13Valencia121333717208622278471151012
14Madrid CFF121433810298722371547115314
15Betis8131571322651317728026615
16Espanyol31403119322702541517016517
  • 1 a 16, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 8474 | 0 | Imprimir | Enviar


 30/06/2020 29/6/20
 26/06/2020 25/6/20
 22/06/2020 21/6/20
 15/06/2020 14/6/20
 09/03/2020 8/3/20
 02/03/2020 1/3/20
 24/02/2020 23/2/20
 17/02/2020 16/2/20
 10/02/2020 9/2/20
 03/02/2020 2/2/20
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 15