AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 17
AlavésLeganés1-1
AthleticEibar0-0
AtléticoOsasuna2-0
CeltaMallorca2-2
EspanyolBetis2-2
GetafeValladolid2-0
GranadaLevante1-2
R. SociedadFCB2-2
SevillaVillareal1-2
ValenciaMadrid1-1
 
  • JORNADA 18
FCBAlavés 
BetisAtlético 
EibarGranada 
LeganésEspanyol 
LevanteCelta 
MallorcaSevilla 
OsasunaR. Sociedad 
MadridAthletic 
VillarealGetafe 
ValladolidValencia
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB3516112343202177003091494231311
2Madrid351610513312208620206158431136
3Sevilla311794421171484221071795221110
4Getafe3017863261618953117712833299
5Atlético2917782181018953112511825165
6R. Sociedad281784528201484221791494231111
7Athletic271776419122096211337814369
8Valencia271776427241794501591083141215
9Granada24177372422169513116882241316
10Osasuna23175842220138341139109243911
11Levante23177282226148422129993061017
12Betis23176562429179522161268134817
13Villareal221764730251383411811993061214
14Alavés1917548182415943211548116719
15Valladolid1917476142010724173910235717
16Eibar161744915289830581579144713
17Mallorca15174310183014942311918017721
18Celta141735914259923461058125815
19Leganés1017241112287921681438035414
20Espanyol1017241112322902772088224512
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 17
CornellàLleida1-0
HérculesBadalona1-2
OrihuelaEspanyol B1-3
AndorraV. Mestalla4-3
Villareal BEjea3-1
EbroCastellón2-1
SabadellPrat3-0
Atl. LevanteNàstic1-0
FCB BLa Nucía3-1
LlagosteraOlot1-0
 
  • JORNADA 18
V. MestallaEbro 
NàsticHércules 
PratVillareal B 
OlotFCB B 
Espanyol BLlagostera 
BadalonaOrihuela 
SabadellLleida 
EjeaAtl. Levante 
La NucíaAndorra 
CastellónCornellà

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sabadell3217953221220962113412833298
2Castellón31178722513188530145139342118
3Espanyol B301786329191785211691393421310
4Andorra301786324172196301789823379
5FCB B2917782251719954018910824278
6Lleida2717764181115843110412933387
7Cornellà271776424201795221161082421314
8Llagostera271776420161594321010128332106
9Villareal B26177551918129333101014842298
10La Nucía2417665191516844010489225911
11Olot22175751411148422848915367
12V. Mestalla201748521201082421181092431012
13Ejea2017557202217852113339036719
14Ebro2017485161814935111868134510
15Atl. Levante1817539152416951311928026415
16Nàstic17174582025982331013892251012
17Badalona16174491120882245889225612
18Hércules13173410182599234121248116613
19Orihuela121726914346906381468206620
20Prat11172510112818017415109243713
 
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 15
DammEuropa2-0
StadiumEspanyol5-1
LleidaEbro2-1
NàsticVillacarlos3-0
HuescaCornellà1-1
ZaragozaMallorca0-1
San FranciscoGirona0-4
FCBJàbac5-1

  • JORNADA 16
HuescaGirona 
NàsticLleida 
EspanyolEbro 
FCBCornellà 
DammMallorca 
ZaragozaJàbac 
StadiumEuropa 
San FranciscoVillacarlos
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB36151131428248800322127331106
2Zaragoza3615120335182187011851575021713
3Espanyol3315103253152177003351283322010
4Damm27158343319198611218872231211
5Mallorca26157532417127331128148422129
6Cornellà251567220910724193158431116
7Europa22156451212167511946813438
8Girona191554626218722313111183231310
9Stadium1915618213113741213768206824
10Nàstic181546516151283329567133710
11Huesca151536611165805351110731365
12Ebro14153571934138341131317016621
13San Francisco13153481529118323121427025315
14Jàbac10152491025571244758125618
15Lleida1015311110459830571417016331
16Villacarlos815221110434711572348116320
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 13
Madrid CFFDeportivo2-2
GranadillaAtlético0-2
R. SociedadLogroño5-0
ValenciaLevante0-1
EspanyolFCB0-4
BetisSp. Huelva1-1
Rayo V.Tacón1-1
AthleticSevilla0-0

  • JORNADA 14
SevillaRayo V. 
DeportivoR. Sociedad 
LogroñoBetis 
Madrid CFFValència 
AtléticoTacón 
FCBGranadilla 
Sp. HuelvaAthletic 
LevanteEspanyol
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB34121110504186600343166510161
2Atlético29129212612166510153136411119
3Levante251281319129530264167511138
4Deportivo231272323201354101241073131116
5Athletic2012624181210531183107313109
6R. Sociedad19125431713862229711632186
7Rayo V.1912543151814742112105512238
8Logroño1712525192316751118715014116
9Sevilla1312417171712640214716015310
10Granadilla1312345916972324545113511
11Tacón1312345162810631210836033620
12Valencia11123271619862227836105911
13Sp. Huelva111232761497304562502318
14Madrid CFF1112327923762136144611439
15Betis8121561119651317727025412
16Espanyol21202107282602431206006416
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens


 27/01/2020 26/1/20
 20/01/2020 20/1/20
 13/01/2020 13/1/10
 06/01/2020 7/1/20
 23/12/2019 23/12/19
 09/12/2019 8/12/19
 02/12/2019 1/12/19
 25/11/2019 25/11/19
 11/11/2019 11/11/19
 04/11/2019 3/11/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 14