AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 13
AlavésValladolid3-0
AthleticLevante2-1
AtléticoEspanyol3-1
FCBCelta4-1
BetisSevilla1-2
EibarMadrid0-4
GetafeOsasuna0-0
MallorcaVillareal3-1
R. SociedadLeganés1-1
ValenciaGranada2-0
 
  • JORNADA 14
BetisValencia 
EibarAlavés 
EspanyolGetafe 
GranadaAtlético 
LeganésFCB 
LevanteMallorca 
OsasunaAthletic 
MadridR. Sociedad 
VillarealCelta 
ValladolidSevilla
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB251281333151866002577621388
2Madrid2512741259146420155116321104
3Atlético24136611581574301049623154
4Sevilla241373317141163218513741299
5R. Sociedad23137242114106312116137412108
6Athletic20135531381675111134604225
7Getafe201355318151273311178622278
8Granada2013625191712640263872231314
9Valencia2013553191813734012776213711
10Osasuna191347216131263301167714257
11Villareal1813535261912633017867205911
12Levante171352616161163218467205812
13Valladolid17134541417952307288224715
14Alavés151343614181474219216015516
15Eibar15134361421963038126713369
16Mallorca1413427121914842210705005212
17Betis1313346152311732211926024414
18Celta913238719772144826024311
19Espanyol8132297230600621387223510
20Leganés6131397224711541026024312
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 12
La NucíaVillareal B0-0
AndorraSabadell2-2
V. MestallaAtl. Levante3-1
EbroFCB B1-1
BadalonaNàstic2-1
Espanyol BEjea3-1
CastellónHércules1-0
LleidaOrihuela4-0
CornellàLlagostera2-1
OlotPrat0-0
 
  • JORNADA 13
HérculesV. Mestalla 
OrihuelaCastellón 
Vilareal BOlot 
Atl. LevanteLa Nucía 
FCB BCornellà 
PratEspanyol B 
LlagosteraLleida 
AndorraEbro 
EjeaBadalona 
SabadellNàstic

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Lleida25127411771364119312633084
2Castellón23126511681163219612633072
3Sabadell22126421491163216411632185
4Andorra21125611681263301049623164
5Villareal B21126331511762136814642093
6FCB B201255216111263301048622267
7La Nucía1912543149126330747621375
8Llagostera181253417158622279106312106
9Olot1712453108116321536613255
10Cornellà16124441516862226686222910
11Espanyol B151236316151163211064604269
12Ejea141235414151163218336033612
13V. Mestalla1412354121366132778622256
14Ebro1412354111396231755612348
15Atl. Levante121233611171063127626024411
16Hércules11123271416762131094611447
17Nàstic11122551520661328125612378
18Badalona91223781656123474611449
19Prat812156917160153107614167
20Orihuela712147925460425936105416
 
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 10
DammFCB0-0
JàbacVillacarlos0-1
MallorcaLleida2-0
EuropaNàstic2-0
StadiumHuesca2-0
ZaragozaEbro3-0
EspanyolSan Francisco6-0
CornellàGirona0-0

  • JORNADA 11
EbroGirona 
VillacarlosCornellà 
ZaragozaDamm 
LleidaJàbac 
San FranciscoEuropa 
NàsticMallorca 
HuescaEspanyol 
FCBStadium
 
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza27109012811155500142125401149
2Espanyol241073038415550024295230142
3FCB24107302331555001719523062
4Damm1810532189105311958522194
5Mallorca161044220139523010475212109
6Stadium16105141312105311746520368
7Europa151043387105311535512234
8Cornellà141035211865131438522175
9Nàstic1210334121385221644511369
10Huesca11102538945041357521254
11San Francisco1010316142395302121015014213
12Girona9102351418451138105512268
13Villacarlos710217828351045194511339
14Lleida610208532652034805005124
15Jàbac510127618451134615014212
16Ebro5100558264504151115014315
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 8
Sp. HuelvaValencia2-1
TacónBetis1-1
Rayo V.Espanyol2-1
LogroñoMadrid CFF1-1
GranadillaAthletic1-0
SevillaR. Sociedad1-2
FCBLevante5-0
AtléticoDeportivo4-1

  • JORNADA 9
AthleticTacón 
ValenciaAtlético 
Madrid CFFRayo V. 
LevanteSp. Huelva 
EspanyolGranadilla 
R. SociedadFCB 
BetisSevilla 
DeportivoLogroño
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB22871033312440025210431081
2Atlético2187011781244001019430177
3Deportivo19861118101043101039430187
4Logroño14842215111354101431301218
5Rayo V.148422911104310744411227
6Levante1384139964202547421145
7Athletic1284049963201536520346
8R. Sociedad1283328944112368422053
9Valencia11832313984220733410366
10Madrid CFF10831471464202484411236
11Granadilla9823361054121224411248
12Sevilla68206111264202940400428
13Betis6813481243111442502348
14Sp. Huelva6820631165203340300307
15Tacón58125924441125614013418
16Espanyol18017619140133804004311
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 2563 | 0 | Imprimir | Enviar


 02/12/2019 1/12/19
 25/11/2019 25/11/19
 04/11/2019 3/11/19
 28/10/2019 28/10/19
 21/10/2019 21/10/19
 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
 23/09/2019 22/9/19
 16/09/2019 16/9/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 14