AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 3
AthleticR. Sociedad2-0
AtléticoEibar3-2
BetisLeganés2-1
EspanyolGranada0-3
GetafeAlavés1-1
LevanteValladolid2-0
OsasunaFCB2-2
SevillaCelta1-1
ValenciaMallorca2-0
VillarealMadrid2-
 
  • JORNADA 4
AlavésSevilla 
FCBValencia 
BetisGetafe 
CeltaGranada 
EibarEspanyol 
LeganésVillareal 
MallorcaAthletic 
MadridLevante 
R. SociedadAtlético 
ValladolidOsasuna
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético933005262200423110010
2Athletic732104162200301101011
3Sevilla732104111010116220030
4Levante632014262200410100101
5Madrid531206411010114211053
6Osasuna531203222020223110010
7Alavés531202142110101101011
8FCB431117531100521201123
9Granada431117501001014211074
10Valencia431113242110310100101
11Valladolid431113400000004311134
12Celta431113432101231101011
13R. Sociedad431112300000004311123
14Mallorca331022432101220100102
15Betis331025832101330100125
16Villareal230217822020660100112
17Getafe230212322020220100101
18Eibar130123500000001301235
19Espanyol130120502002051101000
20Leganés030031402002020100112
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 3
Espanyol BCornellà2-2
OlotLleida0-1
PratLlagostera1-2
SabadellV. Mestalla0-0
La NucíaCastellón1-1
NàsticAndorra0-3
Atl. LevantetHércules1-0
BadalonaEbro0-1
EjeaFCB B1-0
Villareal BOrihuela2-1
 
  • JORNADA 4
LlagosteraVillareal B 
AndorraEjea 
LleidaEspanyol B 
BFCB BPrat 
HèrculesSabadell 
EbroNàstic 
OrihuelaAtl. Levante 
V. MestallaLa Nucía 
CastellónOlot 
CornellàBadalona

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Villareal B933006362200423110021
2Ejea732107262200501101022
3Llagostera732107411010226220052
4La Nucía732104142110213110020
5Andorra632015231100203210132
6Lleida632013301001026220031
7Castellón531205311010224211031
8Espanyol B531204242110421101000
9FCB B431114311010223210121
10Olot431112232101111101011
11Ebro431111111010003210111
12Sabadell431112312011023110021
13Atl. Levante331023432101220100112
14V. Mestalla230213401001122202022
15Prat230213412011231101011
16Cornellà230213411010111201123
17Hércules130122401001121201112
18Nàstic130123802002161101022
19Orihuela130122711010110200216
20Badalona030030502002030100102
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 1
EbroEspanyol0-6
GironaHuesca1-1
MallorcaDamm2-2
CornellàBFCB1-1
JàbacZaragoza1-2
LleidaNàstic2-1
VillacarlosSan Francisco3-1
EuropaStadium1-0

  • JORNADA 2
ZaragozaCornellà 
HuescaVillacarlos 
FCBGirona 
StadiumMallorca 
DammJàbac 
NàsticEbro 
EspanyolEuropa 
San FranciscoLleida
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol311006000000003110060
2Villacarlos311003131100310000000
3Lleida311002131100210000000
4Zaragoza311002100000003110021
5Europa311001031100100000000
6Mallorca110102211010220000000
7Damm110102200000001101022
8Cornellà110101111010110000000
9Huesca110101100000001101011
10FCB110101100000001101011
11Girona110101111010110000000
12Nàstic010011200000000100112
13Jàbac010011201001120000000
14Stadium010010100000000100101
15San Francisco010011300000000100113
16Ebre010010601001060000000
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 1
LevanteAthletic2-0
LogroñoRayo V.4-1
SevillaGranadilla4-0
DeportivoEspanyol3-1
FCBTacón9-1
Sp. HuelvaAtlético0-1
Madrid CFFBetis1-0
ValenciaR. Sociedad2-2

  • JORNADA 2
TacónSp. Huelva 
Rayo V.FCB 
R. SociedadLevante 
AthleticMadrid CFF 
GranadillaLogroño 
EspanyolValencia 
BetisDeportivo 
AtléticoSevilla
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB311009131100910000000
2Sevilla311004031100400000000
3Logroño311004131100410000000
4Deportivo311003131100310000000
5Levante311002031100200000000
6Atlético311001000000003110010
7Madrid CFF311001031100100000000
8Valencia110102211010220000000
9R. Sociedad110102200000001101022
10Betis010010100000000100101
11Sp. Huelva010010101001010000000
12Espanyol010011300000000100113
13Athletic010010200000000100102
14Rayo V.010011400000000100114
15Granadilla010010400000000100104
16Tacón010011900000000100119
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1362 | 0 | Imprimir | Enviar


 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
 23/09/2019 22/9/19
 16/09/2019 16/9/19
 02/09/2019 2/9/19
 19/08/2019 19/8/19
 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 13