AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 3
AthleticR. Sociedad2-0
AtléticoEibar3-2
BetisLeganés2-1
EspanyolGranada0-3
GetafeAlavés1-1
LevanteValladolid2-0
OsasunaFCB2-2
SevillaCelta1-1
ValenciaMallorca2-0
VillarealMadrid2-
 
  • JORNADA 4
AlavésSevilla 
FCBValencia 
BetisGetafe 
CeltaGranada 
EibarEspanyol 
LeganésVillareal 
MallorcaAthletic 
MadridLevante 
R. SociedadAtlético 
ValladolidOsasuna
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético933005262200423110010
2Athletic732104162200301101011
3Sevilla732104111010116220030
4Levante632014262200410100101
5Madrid531206411010114211053
6Osasuna531203222020223110010
7Alavés531202142110101101011
8FCB431117531100521201123
9Granada431117501001014211074
10Valencia431113242110310100101
11Valladolid431113400000004311134
12Celta431113432101231101011
13R. Sociedad431112300000004311123
14Mallorca331022432101220100102
15Betis331025832101330100125
16Villareal230217822020660100112
17Getafe230212322020220100101
18Eibar130123500000001301235
19Espanyol130120502002051101000
20Leganés030031402002020100112
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 2
CornellàOlot1-1
FCB BNàstic2-2
HérculesVillareal B1-2
CastellónV. Mestalla2-2
LlagosteraEjea2-2
EbroEspanyol B0-0
LleidaLa Nucía0-2
AndorraBadalona2-0
Atl. LevanteSabadell1-2
OrihuelaPrat1-1
 
  • JORNADA 3
Espanyol BCornellà 
OlotLleida 
PratLlagostera 
SabadellV. Mestalla 
La NucíaCastellón 
NàsticAndorra 
Atl. LevanteHércules 
BadalonaEbro 
EjeaFCB B 
Vilalareal BOrihuela

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1La Nucía622003031100103110020
2Villareal B622004231100213110021
3Ejea421106231100401101022
4Llagostera421105311010223110031
5Castellón421104211010223110020
6FCB B421104211010223110020
7Espanyol B421102031100201101000
8Olot421102131100101101011
9Andorra321012231100200100102
10Sabadell321012301001023110021
11Lleida321012301001023110021
12Prat220202211010111101011
13V. Mestalla120113401001121101022
14Hércules120112301001121101011
15Cornellà120111211010110100101
16Ebro120110111010000100101
17Nàstic120113501001131101022
18Orihuela120111511010110100104
19Atl. Levante020022401001120100112
20Badalona020020401001020100102
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 1
---

  • JORNADA 2
---
 
  • CLASSIFICACIÓ
---
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 1
---

  • JORNADA 2
---
  
  •  CLASSIFICACIÓ
---
   
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 3544 | 0 | Imprimir | Enviar


 02/12/2019 1/12/19
 25/11/2019 25/11/19
 11/11/2019 11/11/19
 04/11/2019 3/11/19
 28/10/2019 28/10/19
 21/10/2019 21/10/19
 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
 23/09/2019 22/9/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 14