AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 37
AthleticCelta3-1
AtléticoSevilla1-1
FCBGetafe2-0
BetisHuesca2-1
GironaLevante1-2
Rayo V.Valladolid1-2
ValenciaAlavés3-1
VillarealEibar1-0
LeganésEspanyol0-2
R. SociedadMadrid3-1
 
  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
AlavésGirona2-1
CeltaRayo V.2-2
EspanyolR. Sociedad2-0
GetafeVillareal2-2
HuescaLeganés2-1
SevillaAthletic2-0
LevanteAtlético2-2
EibarFCB2-2
MadridBetis0-2
ValladolidValencia0-2
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB873826939036481915315117391911623919
2Atlético763822106552948191531321028197752319
3Madrid683821512624640191315321528198473031
4Valencia613815167513431197102241130198652723
5Getafe5938151494835361911352813231941142022
6Sevilla593817813624739191234392020195592327
7Espanyol5338141113485036191135282217193882028
8Athletic533813141141453519982261918194691526
9R. Sociedad503813111445462719766232023196582226
10Betis503814816445229198562526211963101926
11Alavés5038131114395029197841919211963102031
12Eibar473811141346503319964312114192891529
13Leganés4538111215374329197841916161944111827
14Villareal443810141449522319586282621195682126
15Levante4438111116596625196763434191954102532
16Valladolid413810111732512019559162621195681625
17Celta4138101117536229198563125121926112237
18Girona373891019375315193610172822196492025
19Huesca333871219436521195682430121926111935
20Rayo V.32388822417021195682532111932141638
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 37
Villareal BV. Mestalla0-1
At. BalearesLleida2-1
PeraladaAlcoyano2-3
TeruelOlot1-4
OntenienteBadalona0-1
ConquenseCastellón1-1
SabadellEjea1-0
Espanyol BAtl. Levante2-1
FCB BHércules0-2
EbroCornellà0-2
 
  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
CornellàTeruel2-0
LleidaOnteniente1-0
AlcoyanoConquense1-1
HérculesAt. Baleares0-1
Atl. LevanteEbro1-2
BadalonaVillareal B3-2
OlotSabadell0-2
CastellónFCB B2-1
V. MestallaEspanyol B1-1
EjeaPeralada2-2

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Baleares7538211255230501916213212251951042018
2Hércules673819109362437191144191130198651713
3Villareal B6238171110543935191054301727197662422
4Cornellà6138151674429361910632816251951041613
5Espanyol B603816121055382919856251531198743023
6Lleida5638151112463932191027261824195952021
7Badalona563814141036323319964221423195861418
8FCB B533814111347393119874292022196491819
9Ebro523812161030342119496111631198741918
10Olot4838101810333125195104211723195861214
11Atl. Levante4538111215414326196852318191954101825
12Sabadell453812917365331198741814141942131839
13V. Mestalla443811111644502419667222220195592228
14Ejea443810141430363019793211614193511920
15Castellón443882010363629197842316151911261320
16Alcoyano433891613334523194114191920195591426
17Teruel413891415324826196851718151936101530
18Conquense39388151531442319586171816193791426
19Peralada39388151538451919478212320194871722
20Onteniente323871120234218194691320141935111022
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 30
ZaragozaSan Francisco3-2
GironaEl Olivar1-0
MallorcaLleida1-1
EuropaReus2-1
EspanyolNàstic1-0
G. ManresaManacor4-0
FCBPenya Arrabal5-1
CornellàStadium1-0

  • JORNADA 31 I ÚLTIMA
San FranciscoEspanyol0-3
Penya ArrabalCornellà0-2
ReusZaragoza1-2
ManacorGirona2-1
StadiumEuropa0-0
LleidaG. Manresa2-1
El OlivarFCB1-2
NàsticMallorca1-
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza673019101522639151230341428157711812
2FCB66302136641834151113408321510232410
3Espanyol65302055592529159243012361511312913
4Cornellà5130131253626301586120921155641617
5Mallorca49301310747342815843291721155641817
6Europa4930131073429321595122917154561220
7Girona3630991244442115564252015154381924
8Stadium3430810122844241566319171015249927
9Lleida3430713102631241566319121015177719
10Nàstic34307131028361915474151515153661321
11San Francisco34308101234431815465151916154471924
12Reus3230614102132221557312121015177920
13G. Manresa3230711123934231565425139151681421
14Penya Arrabal2630681623521615447102010152491332
15Manacor213056191953191554614172150213536
16El Olivar143028202249101524913204150411929
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 29
AlbaceteEspanyol3-2
LevanteMadrid CFF0-1
AthleticMálaga0-0
Sp. HuelvaR. Sociedad0-0
AtléticoValencia3-0
Rayo V.Granadilla0-2
FCBSevilla6-2
BetisLogroño3-2

  • JORNADA 30 i ÚLTIMA
EspanyolSp. Huelva2-1
LogroñoAlbacete4-1
MálagaRayo V.4-2
ValenciaBetis1-4
R. SociedadAtlético1-3
GranadillaFCB1-0
Madrid CFFAthletic2-0
SevillaLevante1-0
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético84302802961942151401529421514014410
2FCB78302532941538151221521040151311425
3Levante5730176752263015933291227158342314
4Granadilla54301731046402715906252327158342117
5Athletic5030148848333015933331520155551518
6Betis48301461047352815843251420156272221
7R. Sociedad4730138951372515744281522156452322
8Valencia35308111141531915546262616153751527
9Espanyol3530981331422315654171712153391425
10Sevilla29309219376016155192426131541101334
11Logroño2930851738602015627222391523101637
12Rayo V.29308517275516154471021131541101734
13Madrid CFF27308319316515154381625121540111540
14Sp. Huelva253067172250171545691681522111334
15Málaga25306717266717155282033815159634
16Albacete2430661838681415429203210152491836
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 7772 | 0 | Imprimir | Enviar


 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
 18/03/2019 18/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12