AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 37
AthleticCelta3-1
AtléticoSevilla1-1
FCBGetafe2-0
BetisHuesca2-1
GironaLevante1-2
Rayo V.Valladolid1-2
ValenciaAlavés3-1
VillarealEibar1-0
LeganésEspanyol0-2
R. SociedadMadrid3-1
 
  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
AlavésGirona 
CeltaRayo V. 
EspanyolR. Sociedad 
GetafeVillareal 
HuescaLeganés 
SevillaAthletic 
LevanteAtlético 
EibarFCB 
MadridBetis 
ValladolidValencia
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB863726838834481915315117381811523717
2Atlético75372296532748191531321027187652117
3Madrid683721511624440181314321328198473031
4Valencia583714167493431197102241127187652523
5Getafe5837151394633351811252611231941142022
6Sevilla563716813604736181134372020195592327
7Athletic533713141041433519982261918184681524
8R. Sociedad503713111345442719766232023186572224
9Espanyol5037131113465033181035262217193882028
10Betis473713816425229198562526181853101726
11Alavés4737121114374926186841718211963102031
12Eibar463711131344483218954291914192891529
13Leganés4537111214364129197841916161844101725
14Villareal433710131447502319586282620185581924
15Levante4337111016576424186663232191954102532
16Valladolid413710111632492018558162421195681625
17Celta4037101017516028188462923121926112237
18Girona373791018365115193610172822186481923
19Rayo V.31378722396821195682532101831141436
20Huesca303761219416418184682229121926111935
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 37
Villareal BV. Mestalla0-1
At. BalearesLleida2-1
PeraladaAlcoyano2-3
TeruelOlot1-4
OntenienteBadalona0-1
ConquenseCastellón1-1
SabadellEjea1-0
Espanyol BAtl. Levante2-1
FCB BHércules0-2
EbroCornellà0-2
 
  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
CornellàTeruel 
LleidaOnteniente 
AlcoyanoConquense 
HèrculesAt. Balears 
Atl. LevanteEbr 
BadalonaVillareal B 
OlotSabadell 
CastellónFCB B 
V. MestallaEspanyol B 
EjeaPeralada

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Baleares7237201255130501916213212221841041918
2Hércules673719108362337181143191030198651713
3Villareal B623717119523635191054301727187652219
4Espanyol B593716111054372919856251530188642922
5Cornellà583714167422933189632616251951041613
6FCB B533714111246373119874292022186481717
7Badalona533713141033303018864191223195861418
8Lleida533714111245392918927251824195952021
9Ebro493711161028332119496111628187741717
10Olot483710189332925185103211523195861214
11Atl. Levante4537111214404126186842216191954101825
12Ejea433710131428342918783191414193511920
13V. Mestalla433711101643492318657212120195592228
14Alcoyano423791513324422184104181820195591426
15Sabadell423711917345331198741814111832131639
16Castellón413772010343526186842115151911261320
17Teruel41379141432462619685171815183691528
18Conquense38378141530432319586171815183691325
19Peralada38378141536431919478212319184771520
20Onteniente323771119234118194691320141835101021
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 30
ZaragozaSan Francisco3-2
GironaEl Olivar1-0
MallorcaLleida1-1
EuropaReus2-1
EspanyolNàstic1-0
G. ManresaManacor4-0
FCBPenya Arrabal5-1
CornellàStadium1-0

  • JORNADA 31 I ÚLTIMA
San FranciscoEspanyol0-3
Penya ArrabalCornellà0-2
ReusZaragoza1-2
ManacorGirona2-1
StadiumEuropa0-0
LleidaG. Manresa2-1
El OlivarFCB1-2
NàsticMallorca1-
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza673019101522639151230341428157711812
2FCB66302136641834151113408321510232410
3Espanyol65302055592529159243012361511312913
4Cornellà5130131253626301586120921155641617
5Mallorca49301310747342815843291721155641817
6Europa4930131073429321595122917154561220
7Girona3630991244442115564252015154381924
8Stadium3430810122844241566319171015249927
9Lleida3430713102631241566319121015177719
10Nàstic34307131028361915474151515153661321
11San Francisco34308101234431815465151916154471924
12Reus3230614102132221557312121015177920
13G. Manresa3230711123934231565425139151681421
14Penya Arrabal2630681623521615447102010152491332
15Manacor213056191953191554614172150213536
16El Olivar143028202249101524913204150411929
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 29
AlbaceteEspanyol3-2
LevanteMadrid CFF0-1
AthleticMálaga0-0
Sp. HuelvaR. Sociedad0-0
AtléticoValencia3-0
Rayo V.Granadilla0-2
FCBSevilla6-2
BetisLogroño3-2

  • JORNADA 30 i ÚLTIMA
EspanyolSp. Huelva2-1
LogroñoAlbacete4-1
MálagaRayo V.4-2
ValenciaBetis1-4
R. SociedadAtlético1-3
GranadillaFCB1-0
Madrid CFFAthletic2-0
SevillaLevante1-0
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético84302802961942151401529421514014410
2FCB78302532941538151221521040151311425
3Levante5730176752263015933291227158342314
4Granadilla54301731046402715906252327158342117
5Athletic5030148848333015933331520155551518
6Betis48301461047352815843251420156272221
7R. Sociedad4730138951372515744281522156452322
8Valencia35308111141531915546262616153751527
9Espanyol3530981331422315654171712153391425
10Sevilla29309219376016155192426131541101334
11Logroño2930851738602015627222391523101637
12Rayo V.29308517275516154471021131541101734
13Madrid CFF27308319316515154381625121540111540
14Sp. Huelva253067172250171545691681522111334
15Málaga25306717266717155282033815159634
16Albacete2430661838681415429203210152491836
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 5880 | 0 | Imprimir | Enviar


 11/11/2019 11/11/19
 04/11/2019 3/11/19
 28/10/2019 28/10/19
 21/10/2019 21/10/19
 14/10/2019 14/10/19
 07/10/2019 7/10/19
 30/09/2019 30/9/19
 23/09/2019 22/9/19
 16/09/2019 16/9/19
 09/09/2019 9/9/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 13