AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 33
AlavésValladolid2-2
FCR. Sociedad2-1
BetisValencia1-2
CeltaGirona2-1
GetafeSevilla3-0
MadridAthletic3-0
EibarAtlético0-1
LevanteEspanyol2-2
Rayo V.Huesca0-0
VillarealLeganés2-1
 
  • JORNADA 34
AlavésFCB 
AtléticoValencia 
GetafeMadrid 
R. SociedadVillareal 
LeganésAthletic 
LevanteBetis 
EspanyolCelta 
HuescaEibar 
ValladolidGirona 
SevillaRayo V.
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB773323828332421713314817351610513515
2Atlético6833208548214116132127727177642114
3Madrid64332049583837171214291127168352927
4Getafe5433141274329311610152411231741121918
5Valencia52331216538272817610121924166641718
6Sevilla523315711544233161033321719175482225
7Athletic46331113936403117872221715163671423
8Alavés463312101135422616682171520176291827
9Betis43331271439452517746222418165381721
10Espanyol42331191339482916925222113172781727
11R. Sociedad413310111239412116565181720175572124
12Leganés4133101112333828167721913131734101425
13Eibar40339131142452917854281911161871426
14Villareal36338121342461917476262517164571621
15Celta35339816475625177462723101624102033
16Girona34338101534461217269152622166461920
17Levante34338101547611816466243116174492330
18Valladolid32337111528471416358142418174671423
19Rayo V.28337719365718174672330101631121327
20Huesca263351117355515163671823111725101732
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 34
BadalonaConquense0-0
AlcoyanoOlot1-1
LleidaPeralada2-0
TerolVillareal B0-2
CastellónEjea1-0
HérculesSabadell2-0
EbroEspanyol B1-1
V. MestallaFCB B1-0
CornellàOnteniente1-0
Atl. LevanteAt. Baleares1-2
 
  • JORNADA 35
At. BalearesV. Mestalla 
Villareal BCornellà 
FCB BBadalona 
OlotEbro 
PeraladaHércules 
ConquenseLleida 
OntenienteAtl. Levante 
SabadellCastellón 
Espanyol BTeruel 
EjeaAlcoyano

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Baleares65341811546274417142127921174941918
2Hércules583416108322334171043181024176651413
3Villareal B583416108493434171043301624176651918
4Cornellà54341315640273317962261421174941413
5Espanyol B503413111047362317656201427177642722
6Lleida503413111041342917926241621174941718
7FCB B493413101143333017863281719175481516
8Ebro48341115827272118495111427167631613
9Badalona483412121031292917854191219174761217
10Olot433491692928241759321151917476813
11Atl. Levante423410121237362617683211316174491623
12Ejea39349121326322516673171314183510919
13Peralada38348141233361917476191919174761417
14Teruel38348141227382317584121315173681525
15Castellón37346199293123175841814141711151117
16V. Mestalla37349101539462017557202117174581925
17Conquense37348131328392217575151515173681324
18Alcoyano363471512263919173104161717174581022
19Sabadell36349916305025176741513111732121537
20Onteniente32347111623381817467131814173591020
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 30
ZaragozaSan Francisco3-2
GironaEl Olivar1-0
MallorcaLleida1-1
EuropaReus2-1
EspanyolNàstic1-0
G. ManresaManacor4-0
FCBPenya Arrabal5-1
CornellàStadium1-0

  • JORNADA 31 I ÚLTIMA
San FranciscoEspanyol0-3
Penya ArrabalCornellà0-2
ReusZaragoza1-2
ManacorGirona2-1
StadiumEuropa0-0
LleidaG. Manresa2-1
El OlivarFCB1-2
NàsticMallorca1-
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza673019101522639151230341428157711812
2FCB66302136641834151113408321510232410
3Espanyol65302055592529159243012361511312913
4Cornellà5130131253626301586120921155641617
5Mallorca49301310747342815843291721155641817
6Europa4930131073429321595122917154561220
7Girona3630991244442115564252015154381924
8Stadium3430810122844241566319171015249927
9Lleida3430713102631241566319121015177719
10Nàstic34307131028361915474151515153661321
11San Francisco34308101234431815465151916154471924
12Reus3230614102132221557312121015177920
13G. Manresa3230711123934231565425139151681421
14Penya Arrabal2630681623521615447102010152491332
15Manacor213056191953191554614172150213536
16El Olivar143028202249101524913204150411929
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 28
BetisSevilla1-1
Sp. HuelvaAtlético0-3
AlbaceteAthletic0-1
R. SociedadValencia6-0
LevanteLogroño4-0
Madrid CFFGranadilla0-1
FCBMálaga6-0
Rayo V.Espanyol1-5

  • JORNADA 29
MálagaSp. Huelva 
SevillaAthletic 
GranadillaAlbacete 
Madrid CFFFCB 
R. SociedadBetis 
ValenciaLevante 
LogroñoRayo V. 
EspanyolAtlético
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético7527250289183914130149936131201409
2FCB7227233184123514112146837131210384
3Levante5427166549233014932291124137332012
4Athletic4627137746302914923331517134541315
5Granadilla45271431042402113706232324147341917
6R. Sociedad4327127849342213643261221146352322
7Betis4227126940312514743221217135261819
8Valencia3527811839431913544241916143741524
9Espanyol3227881127372013553151512143381222
10Rayo V.2927851425461614446101913134181527
11Sevilla2627821733521313418222413144191128
12Logroño232765162956141342715229142391434
13Sp. Huelva232765162047161444691671321101131
14Albacete2127561634611114329173010132471731
15Madrid CFF2127631828611213337142191430111440
16Málaga20275517216413134181530714149634
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 2643 | 0 | Imprimir | Enviar


 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
 18/03/2019 18/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12