AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 32
AthleticRayo V.3-2
AtléticoCelta2-0
GironaVillareal0-1
LeganésMadrid 
EspanyolAlavés2-1
HuescaFCB0-0
SevillaBetis3-2
R. SociedadEibar1-1
ValladolidGetafe2-2
ValenciaLevante3-1
 
  • JORNADA 33
AlavésValladolid 
FCBR. Sociedad 
BetisValencia 
CeltaGirona 
GetafeSevilla 
MadridAthletic 
EibarAtlético 
LlevanteEspanyol 
Rayo V.Huesca 
VillarealLeganés
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB743222828131391612314616351610513515
2Atlético6532198547214116132127724166642014
3Madrid60311939543734161114261126158252826
4Sevilla523215710543933161033321719165472222
5Getafe513213127402928159152111231741121918
6Valencia49321116536262817610121921155641517
7Athletic46321113836373117872221715153661420
8Alavés45321291133402515672151320176291827
9Betis43321271338432516745212218165381721
10R. Sociedad413210111138392116565181720165562022
11Espanyol41321181337462916925222112162681525
12Eibar40329131042442916853281811161871426
13Leganés403110101131352715762181213163491323
14Girona34328101433441217269152622156451818
15Villareal33327121340451616376242417164571621
16Levante3332891545591715456222916174492330
17Celta32328816455522166462522101624102033
18Valladolid31327101526451416358142417164571221
19Rayo V.27327619365717164572330101631121327
20Huesca253251017355515163671823101624101732
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 33
OlotEspanyol B0-1
FCB BAtl. Levante3-2
AlcoyanoCastellón1-1
ConquenseV. Mestalla3-0
SabadellLleida1-0
OnteneinetTeruell0-1
EjeaHércules0-0
PeraladaBadalona1-2
Villareal BEbro1-2
At. BalearesCornellà2-0
 
  • JORNADA 34
BadalonaConquense 
AlcoyanoOlot 
LleidaPeralada 
TeruelVillareal B 
CastellónEjea 
HérculesSabadell 
EbroEspanyol B 
V. MestallaFCB B 
CornellàOnteniente 
Atl. LevanteAt. Baleares

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Baleares62331711544264417142127918163941717
2Hércules55331510830233116943161024176651413
3Villareal B553315108473434171043301621165651718
4Cornellà51331215639273016862251421174941413
5Espanyol B493313101046352317656201426167542621
6FCB B493313101043323017863281719165471515
7Lleida473312111039342616826221621174941718
8Ebro47331114826262017485101327167631613
9Badalona473312111031292816844191219174761217
10Atl. Levante423310121136342616682201116174491623
11Olot423391592827241759321151816466712
12Ejea3933912122631251667317131417359918
13Peralada38338141133341917476191919164751415
14Teruel38338141127362316583121115173681525
15Conquense36338121328392217575151514163581324
16Sabadell36339915304825176741513111632111535
17Alcoyano35337141225381816394151617174581022
18V. Mestalla34338101538461716457192117174581925
19Castellón34335199283120164841714141711151117
20Onteniente32337111523371817467131814163581019
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 30
ZaragozaSan Francisco3-2
GironaEl Olivar1-0
MallorcaLleida1-1
EuropaReus2-1
EspanyolNàstic1-0
G. ManresaManacor4-0
FCBPenya Arrabal5-1
CornellàStadium1-0

  • JORNADA 31 I ÚLTIMA
San FranciscoEspanyol0-3
Penya ArrabalCornellà0-2
ReusZaragoza1-2
ManacorGirona2-1
StadiumEuropa0-0
LleidaG. Manresa2-1
El OlivarFCB1-2
NàsticMallorca1-
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza673019101522639151230341428157711812
2FCB66302136641834151113408321510232410
3Espanyol65302055592529159243012361511312913
4Cornellà5130131253626301586120921155641617
5Mallorca49301310747342815843291721155641817
6Europa4930131073429321595122917154561220
7Girona3630991244442115564252015154381924
8Stadium3430810122844241566319171015249927
9Lleida3430713102631241566319121015177719
10Nàstic34307131028361915474151515153661321
11San Francisco34308101234431815465151916154471924
12Reus3230614102132221557312121015177920
13G. Manresa3230711123934231565425139151681421
14Penya Arrabal2630681623521615447102010152491332
15Manacor213056191953191554614172150213536
16El Olivar143028202249101524913204150411929
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 27
BetisSevilla1-1
Sp. HuelvaAtlético0-3
AlbaceteAthletic0-1
R. SociedadValencia6-0
LevanteLogroño4-0
Madrid CFFGranadilla0-1
FCBMálaga6-0
Rayo V.Espanyol1-5

  • JORNADA 28
MálagaSp. Huelva 
SevillaAthletic 
GranadillaAlbacete 
Madrid CFFFCB 
R. SociedadBetis 
ValenciaLlevant 
LogroñoRayo V. 
EspanyolAtlético
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético7527250289183914130149936131201409
2FCB7227233184123514112146837131210384
3Levante5427166549233014932291124137332012
4Athletic4627137746302914923331517134541315
5Granadilla45271431042402113706232324147341917
6R. Sociedad4327127849342213643261221146352322
7Betis4227126940312514743221217135261819
8Valencia3527811839431913544241916143741524
9Espanyol3227881127372013553151512143381222
10Rayo V.2927851425461614446101913134181527
11Sevilla2627821733521313418222413144191128
12Logroño232765162956141342715229142391434
13Sp. Huelva232765162047161444691671321101131
14Albacete2127561634611114329173010132471731
15Madrid CFF2127631828611213337142191430111440
16Málaga20275517216413134181530714149634
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 4504 | 0 | Imprimir | Enviar


 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
 18/03/2019 18/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12