AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 31
AlavésLeganés1-1
BetisVillareal2-1
CeltaR. Sociedad3-1
Rayo V.Valencia2-0
GetafeAthletic1-0
BFCBAtlético2-0
MadridEibar2-1
GironaEspanyol1-2
LevanteHuesca2-2
ValladolidSevilla0-2
 
  • JORNADA 32
AthleticRayo V. 
AtléticoCelta 
GironaVillareal 
LeganésMadrid 
EspanyolAlavés 
HuescaFCB 
SevillaBetis 
R. SociedadEibar 
ValladolidGetafe 
ValenciaLevante
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB733122728131391612314616341510413515
2Atlético6231188545213815122125724166642014
3Madrid60311939543734161114261126158252826
4Getafe503113117382728159152111221641021716
5Sevilla49311471051373015933291519165472222
6Valencia46311016533252516510118821155641517
7Alavés45311291032382515672151320166281725
8Athletic43311013833352816772191515153661420
9Betis43311271236402516745212218155371518
10R. Sociedad403110101137382015555171620165562022
11Leganés403110101131352715762181213163491323
12Eibar39319121041432916853281810151771325
13Espanyol38311081335452615825202012162681525
14Girona34318101333431216268152522156451818
15Levante3331891444561715456222916164482227
16Celta3231881545532216646252210152492031
17Valladolid3031791524431315348122217164571221
18Villareal30316121339451616376242414153571521
19Rayo V.27317618345417164572330101531111124
20Huesca24315917355514153571823101624101732
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 32
CastellónOlot1-1
TeruelAt. Baleares1-1
CornellàFCB B2-2
Atl. LevantetConquense1-1
HérculesAlcoyano0-0
EbroOnteniente1-0
Espanyol BVillareal B0-1
LleidaEjea0-1
V. MestallaPeralada0-1
BadalonaSabadell2-
 
  • JORNADA 33
OlotEspanyol B 
FCB BAtl. Levante 
AlcoyanoCastellón 
ConquenseV. Mestalla 
SabadellLleida 
OntenienteTeruel 
EjeaHércules 
PeraladaBadalona 
Villareal BEbro 
At. BalearesCornellà

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Baleares59321611542264116132125918163941717
2Villareal B553215107463234161042291421165651718
3Hércules5432159830233116943161023166551413
4Cornellà51321215539253016862251421164931411
5Lleida47321211939332616826221621164931717
6Espanyol B463212101045352317656201423156542521
7FCB B463212101040302716763251519165471515
8Ebro44321014824252017485101324156631412
9Badalona443211111029282816844191216163761016
10Atl. Levante423210121034312616682201116164481420
11Olot423291582826241659221141816466712
12Peralada38328141032321916475181719164751415
13Ejea3832911122631241566317131417359918
14Teruel35327141126362316583121112162681425
15Alcoyano34327131224371715384141517174581022
16V. Mestalla34328101438431716457192117164571922
17Castellón33325189273020164841714131611051016
18Conquense33327121325391916475121514163581324
19Sabadell33328915294822165741413111632111535
20Onteniente32327111423361816466131714163581019
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 30
ZaragozaSan Francisco3-2
GironaEl Olivar1-0
MallorcaLleida1-1
EuropaReus2-1
EspanyolNàstic1-0
G. ManresaManacor4-0
FCBPenya Arrabal5-1
CornellàStadium1-0

  • JORNADA 31 I ÚLTIMA
San FranciscoEspanyol0-3
Penya ArrabalCornellà0-2
ReusZaragoza1-2
ManacorGirona2-1
StadiumEuropa0-0
LleidaG. Manresa2-1
El OlivarFCB1-2
NàsticMallorca1-
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza673019101522639151230341428157711812
2FCB66302136641834151113408321510232410
3Espanyol65302055592529159243012361511312913
4Cornellà5130131253626301586120921155641617
5Mallorca49301310747342815843291721155641817
6Europa4930131073429321595122917154561220
7Girona3630991244442115564252015154381924
8Stadium3430810122844241566319171015249927
9Lleida3430713102631241566319121015177719
10Nàstic34307131028361915474151515153661321
11San Francisco34308101234431815465151916154471924
12Reus3230614102132221557312121015177920
13G. Manresa3230711123934231565425139151681421
14Penya Arrabal2630681623521615447102010152491332
15Manacor213056191953191554614172150213536
16El Olivar143028202249101524913204150411929
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 26
EspanyolR. Sociedad1-1
LogroñoFCB0-4
ValenciaRayo V.1-2
AtléticoBetis3-1
SevillaMadrid CFF3-0
MálagaAlbacete4-2
AthleticLevante2-0
GranadillaSp. Huelva3-1

  • JORNADA 27
BetisSevilla 
Sp. HuelvaAtlético 
AlbaceteAthletic 
R. SociedadValencia 
LevanteLogroño 
Madrid CFFGranadilla 
FCBMálaga 
Rayo V.Espanyol
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético7226240286183914130149933121101379
2FCB6926223178123213102140837131210384
3Levante5126156545232713832251124137332012
4Athletic4326127745302914923331514123541215
5Granadilla42261331041402113706232321136341817
6Betis4126125939302413733211117135261819
7R. Sociedad4026117843341912543201221146352322
8Valencia3526811739371913544241916133731518
9Espanyol29267811223620135531515913238721
10Rayo V.292685132441161344591413134181527
11Sevilla2526811732511313418222412134091027
12Logroño232665152952141342715229132381430
13Sp. Huelva232665152044161344591371321101131
14Albacete2126561534601113328172910132471731
15Madrid CFF2126631728601212336142091430111440
16Málaga20265516215813134181530713148628
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 6198 | 0 | Imprimir | Enviar


 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
 18/03/2019 18/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12