AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 30
AthleticLevante3-2
AtléticoGirona2-0
EibarRayo V.2-1
EspanyolGetafe1-1
LeganésValladolid1-0
SevillaAlavés2-0
VillarealFCB4-4
R. SociedadBetis2-1
HuescaCelta3-3
ValenciaMadrid2-0
 
  • JORNADA 31
AlavésLeganés 
BetisVillareal 
CeltaR. Sociedad 
Rayo V.Valencia 
GetafeAthletic 
FCBAtlético 
MadridEibar 
GironaEspanyol 
LevanteHuesca 
ValladolidSevilla
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB703021727931361511314416341510413515
2Atlético6230188445193815122125724156632012
3Madrid57301839523631151014241026158252826
4Getafe473012117372725148152011221641021716
5Valencia46301016433232516510118821145631515
6Sevilla46301371049373015933291516154472022
7Alavés44301281031372414662141220166281725
8Athletic43301013733342816772191515143651419
9R. Sociedad403010101036352015555171620155551919
10Betis40301171234392215645192118155371518
11Eibar3930912940412916853281810141761223
12Leganés39301091130342715762181212153391222
13Espanyol353098133344261582520209151681324
14Girona34308101232411215267142322156451818
15Levante3230881442541614446202716164482227
16Valladolid3030791424411314347122017164571221
17Villareal30306121238431616376242414143561419
18Celta2930781542521915546222110152492031
19Rayo V.24306618325414153572130101531111124
20Huesca2330581733531415357182391523101530
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 31
CastellónHércules1-2
SabadellV. Mestalla0-1
OlotVillareal B2-2
FCB BTeruel2-1
AlcoyanoLleida2-1
OntenienteEspanyol B0-1
EjeaBadalona0-0
PeraladaAtl. Levante0-0
At. BalearesEbro0-0
ConquenseCornellà0-0
 
  • JORNADA 32
CastellónOlot 
TeruelAt. Baleares 
CornellàFCB B 
Atl. LevanteConquense 
HérculesAlcoyano 
EbroOnteniente1-0
Espanyol BVillareal B 
LleidaEjea 
V. MestallaPeralada 
BadalonaSabadell

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Baleares58311610541254116132125917153841616
2Hércules5331158830233015933161023166551413
3Villareal B523114107453234161042291418154651618
4Cornellà50311214537232915852231221164931411
5Lleida47311211839322615825221521164931717
6Espanyol B46311210945342316655201323156542521
7FCB B45311291038282716763251518155371313
8Atl. Levante413110111033302515672191016164481420
9Olot413191482725241659221141715456611
10Badalona413110111027282515744171216163761016
11Ebro413191482325171638591324156631412
12Peralada35317141031321916475181716153751315
13Eijea3531811122531241566317131116259818
14Teruel34317131125352215573111012162681425
15V. Mestalla34318101338421715456192017164571922
16Alcoyano33317121224371715384141516164481022
17Sabadell33318914294622165741413111532101533
18Castellón32315179262919154741613131611051016
19Onteniente32317111323351816466131714153571018
20Conquense32317111324381916475121513153481223
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 29
ZaragozaSan Francisco3-2
GironaEl Olivar1-0
MallorcaLleida1-1
EuropaReus2-1
EspanyolNàstic1-0
G. ManresaManacor4-0
FCBPenya Arrabal5-1
CornellàStadium1-0

  • JORNADA 30
San FranciscoEspanyol 
Penya ArrabalCornellà 
ReusZaragoza 
ManacorGirona 
StadiumEuropa 
LleidaG. Manresa 
El OlivarFCB 
NàsticMallorca
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza642918101502539151230341425146711611
2FCB632920366217341511134082914923229
3Espanyol62291955562529159243012331410312613
4Cornellà4829121253426301586120918144641417
5Europa482913973429321595122916144461220
6Mallorca46291210745332815843291718144641616
7Girona3629991143422115564252015144371822
8San Francisco34298101134401814464151616154471924
9Nàstic3429713927341914473141315153661321
10Stadium332989122844231465319171015249927
11Reus322961492030221457211101015177920
12G. Manresa3229711113832231565425139141671319
13Lleida3129613102430211456317111015177719
14Penya Arrabal2629681523501614446101810152491332
15Manacor182946191752161444612162150213536
16El Olivar142928192147101424812184150411929
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 26
EspanyolR. Sociedad1-1
LogroñoFCB0-4
ValenciaRayo V.1-2
AtléticoBetis3-1
SevillaMadrid CFF3-0
MálagaAlbacete4-2
AthleticLevante2-0
GranadillaSp. Huelva3-1

  • JORNADA 27
BetisSevilla 
Sp. HuelvaAtlético 
AlbaceteAthletic 
R. SociedadValencia 
LevanteLogroño 
Madrid CFFGranadilla 
FCBMálaga 
Rayo V.Espanyol
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético7226240286183914130149933121101379
2FCB6926223178123213102140837131210384
3Levante5126156545232713832251124137332012
4Athletic4326127745302914923331514123541215
5Granadilla42261331041402113706232321136341817
6Betis4126125939302413733211117135261819
7R. Sociedad4026117843341912543201221146352322
8Valencia3526811739371913544241916133731518
9Espanyol29267811223620135531515913238721
10Rayo V.292685132441161344591413134181527
11Sevilla2526811732511313418222412134091027
12Logroño232665152952141342715229132381430
13Sp. Huelva232665152044161344591371321101131
14Albacete2126561534601113328172910132471731
15Madrid CFF2126631728601212336142091430111440
16Málaga20265516215813134181530713148628
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 5826 | 0 | Imprimir | Enviar


 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 25/03/2019 25/3/19
 18/03/2019 18/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12