AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 28
AthleticAtlético2-0
EibarValladolid1-2
EspanyolSevilla0-1
HuescaAlavés1-3
BetisFCB1-4
MadridCelta2-0
ValenciaGetafe0-0
LeganésGirona0-2
R. SociedadLevante1-1
VillarealRayo V.3-1
 
  • JORNADA 29
AlavésAtlético 
FCBEspanyol 
CeltaVillareal 
GetafeLeganés 
SevillaValencia 
GironaAthletic 
Rayo V.Betis 
LevanteEibar 
MadridHuesca 
ValladolidR. Sociedad
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB662820627327331410314216331410313111
2Atlético5628168439193514112123721145631612
3Madrid542817384932281491421826148242824
4Getafe4628121063624251381420921154921615
5Alavés442812883131241366114820156271723
6Sevilla4328127947362713832271416154472022
7Valencia4028816430232215410116818134631415
8Betis39281161132362215645192117135261315
9Athletic3728813728312515672161312132651218
10R. Sociedad3628991033331714455151519145451818
11Eibar352881193638261575326179131661021
12Girona34288101031371214266132122146441816
13Espanyol342897123241251481519199141671322
14Leganés332889112734241466217129142391022
15Levante3128871338491513436182516154472024
16Valladolid2928781323391213337111917154561220
17Villareal29286111132361515366202014133551216
18Celta252867153647161444619199142391728
19Rayo V.23286517305113143472029101431101022
20Huesca222857162847131434715209142391327
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 30
V. MestallaEjea2-1
TeruelConquense0-0
HérculesOlot1-0
Espanyol BAt. Baleares0-2
EbroFCB B0-1
BadalonaAlcoyano2-1
Villareal BOnteniente0-0
CornellàPeralada0-0
Atl. LevanteSabadell3-1
LleidaCastellón0-1
 
  • JORNADA 31
CastellónHércules 
SabadellV. Mestalla 
OlotVillareal B 
FCB BTeruel 
AlcoyanoLleida 
OntenienteEspanyol B 
EjeaBadalona 
PeraladaAtl. Levante 
At. BalearesEbro 
ConquenseCornellà

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1At. Baleares5730169541254015131125917153841616
2Villareal B51301497433034161042291417144551416
3Hércules5030148828223015933161020155551212
4Cornellà49301213537232915852231220154831411
5Lleida47301211738302615825221521154921615
6Espanyol B43301110944342316655201320145542421
7FCB B42301191036272415663231418155371313
8Atl. Levante403010101033302515672191015154381420
9Olot403091382523231558219121715456611
10Badalona403010101027282515744171215153661016
11Ebro403091382325171638591323146531412
12Peralada34307131031321815465181716153751315
13Ejea3430810122531231465317131116259818
14Teruel34307131024332215573111012152671323
15Sabadell33308913294522155731412111532101533
16Castellón32305178252719144731511131611051016
17Onteniente32307111223341815465131614153571018
18V. Mestalla31307101337421715456192014153571822
19Conquense31307101324381815465121513153481223
20Aloyano30306121222361414284121416164481022
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 28
El OlivarG. Manresa1-1
NàsticZaragoza0-1
San FranciscoEuropa1-0
ManacorMallorca0-0
FCBGirona0-0
StadiumPenya Arrabal2-1
ReusCornellà0-0
LleidaEspanyol0-0

  • JORNADA 28
ZaragozaSan Francisco 
GironaEl Olivar 
MallorcaLleida 
EuropaReus 
EspanyolNàstic 
G. ManresaManacor 
FCBPenya Arrabal 
CornellàStadium
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Zaragoza612817101472336141130311225146711611
2FCB57271836551628139133372914923229
3Espanyol5627175552232614824291230139312311
4Mallorca4528129744322714833281618144641616
5Cornellà4528111253326271476119918144641417
6Europa452812973228291485120816144461220
7San Francisco34288101032371814464151616144461721
8Nàstic3428713827331914473141315143651320
9Girona3327891042401814464242015134361820
10Stadium332889112843231465319171014248926
11Reus322861481928221457211101014176818
12Lleida31276138232521135621581014176817
13G. Manresa2928611113432201455421139141671319
14Penya Arrabal2628681422451614446101810142481227
15Manacor182846181748161444612162140212532
16El Olivar12281918204881415811204140410928
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 25
Sp. HuelvaLogroño0-2
Madrid CFFMalaga1-0
Rayo V.Betis0-0
SevillaGranadilla0-2
AlbaceteR. Sociedad0-1
AthleticEspanyol1-2
LevanteAtlético0-4
FCBValencia3-0

  • JORNADA 26
EspanyolR. Sociedad 
LogroñoFCB 
ValenciaRayo V. 
AtléticoBetis 
SevillaMadrid CFF 
MálagaAlbacete 
AthleticLevante 
GranadillaSp. Huelva
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético6925230283173613120146833121101379
2FCB6625213174123213102140834121110344
3Levante5125156445212713832251124127322010
4Betis4125125838272413733211117125251716
5Athletic4025117743302613823311514123541215
6R. Sociedad3925116842331912543201220136252221
7Granadilla39251231038391812606202221136341817
8Valencia3525811638351912543231716133731518
9Espanyol28257711213519125431414913238721
10Rayo V.262575132240161344591410123181326
11Logroño232565142948141242615189132381430
12Sp. Huelva23256514194116134459137122191028
13Sevilla2225711729511012318192412134091027
14Albacete2125561432561113328172910122461527
15Madrid CFF2125631628571212336142091330101437
16Málaga17254516175610123181128713148628
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 6845 | 0 | Imprimir | Enviar


 20/05/2019 20/5/19
 13/05/2019 13/5/19
 06/05/2019 6/5/19
 29/04/2019 28/4/19
 22/04/2019 21/4/19
 15/04/2019 15/4/19
 08/04/2019 8/4/19
 05/04/2019 4/4/19
 01/04/2019 1/4/19
 18/03/2019 18/3/19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 12