AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 5
FCBGirona2-2
CeltaValladolid3-3
EibarLeganés1-0
HuescaR. Sociedad0-1
LlevantSevilla2-6
Rayo V.Alavés1-5
BetisAthletic2-2
GetafeAtlético0-2
MadridEspanyol1-0
Vila-realValència0-0
 
  • JORNADA 6
AlavésGetafe 
AthleticVila-real 
AtléticoHuesca 
LeganésFCB 
GironaBetis 
ValènciaCelta 
EspanyolEibar 
ValladolidLlevant 
R. SociedadRayo V. 
SevillaMadrid
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB135410165732101346220031
2Madrid13541012393300714211052
3Alavés1053118542110216320164
4Celta8522110853120643210144
5Atlético852215442110214311133
6Girona852217843111464211032
7Sevilla75212106120110263201104
8Espanyol752125462200301301224
9R. Sociedad752127701001127421165
10Getafe752124443111223210122
11Eibar752125663201431201113
12Athletic641307653120541101022
13Betis651313543111352202000
14Vila-real551222313012134211010
15València450413522020112302124
16Llevant45113811130125103210131
17Huesca45113613020020243111611
18Valladolid350323502002023303033
19Rayo V.3410331002002293210111
20Leganés1501441012011230300327
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 5
PeraladaAt. Balears2-2
LleidaCornellà1-1
AlcoiàEspanyol B2-2
SabadellOntinyent0-2
CastellóEbre1-1
HèrculesTerol0-2
OlotV. Mestalla0-3
EjeaVila-real B0-2
BadalonaAtl. Llevant2-1
ConquenseBarça B0-3
 
  • JORNADA 6
OntinyentPeralada 
CornellàHèrcules 
Atl. LlevantLleida 
TerolCastelló 
Barça BOlot 
EbreAlcoià 
Espanyol BEjea 
V. MestallaBadalona 
Vila-real BSabadell 
At. BalearsConquense

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Hèrcules1254016463201336220031
2Ontinyent1053116362200314311132
3V. Mestalla953027332101326320141
4Lleida952306473210532202011
5Cornellà952306442110215312043
6Terol852213342110104311123
7Olot852215623021366220020
8Vila-real B752127532101324311143
9Barça B752125412011016320153
10Conquense752124533102244211021
11Espanyol B651318722020334311154
12Badalona651314543111342202011
13Ejea652033533102243210111
14At. Balears551226732101222302145
15Alcoià551225653120530200203
16Atl. Llevant451136632101311301235
17Castelló450416733030331201134
18Peralada450415623021342202022
19Sabadell451134813012253210123
20Ebre250232612011011301225
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 4
GironaReus0-1
ManacorLleida2-0
El OlivarNàstic0-1
EspanyolEuropa1-2
FCBSan Francisco4-1
G. ManresaStadium2-0
ZaragozaPenya Arrabal0-0
MallorcaCornellà2-1

  • JORNADA 5
StadiumGirona 
CornellàG. Manresa 
NàsticManacor 
San FranciscoEl Olivar 
Penya ArrabalLleida 
ZaragozaEspanyol 
EuropaMallorca 
ReusFCB

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB1043108162200614211020
2Mallorca1043108362200414211042
3Espanyol943019332101526220041
4Europa842204242110214211021
5Zaragoza842204242110104211032
6Girona642025532101223210133
7Reus642024532101333210112
8Nàstic541214422020223210122
9El Olivar541212232101112202011
10Penya Arrabal541212242110211201101
11G. Manresa441127732101431201134
12Lleida441122542110210200204
13Manacor341032432101220200202
14San Francisco3410361102002253210146
15Cornellà140131512011020200213
16Stadium140132912011230200206
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 3
Madrid CFFRayo V.0-4
GranadillaValència3-0
MàlagaBetis0-3
AthleticAtlético2-4
SevillaSp. Huelva2-1
EspanyolFCB0-3
LlevantAlbacete3-1
LogroñoR. Sociedad2-2

  • JORNADA 4
ValènciaMàlaga 
Rayo V.Athletic 
Sp. HuelvaLlevant 
AlbaceteFCB 
EspanyolLogroño 
AtléticoGranadilla 
BetisMadrid CFF 
R. SociedadSevilla
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético9330014231100606220082
2R. Sociedad732108431100304211054
3FCB622004000000006220040
4Granadilla632017432101533110021
5Llevant622004162200410000000
6Albacete632018631100313210155
7Sevilla632015532101453110010
8València431113331100301201103
9Rayo V.331024201001013210141
10Betis331024301001123210131
11Madrid CFF331024832101350100113
12Espanyol331021632101130100103
13Logroño230212822020220100106
14Athletic130122502002251101000
15Sp. Huelva130122511010000200225
16Màlaga0300301002002070100103
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 3385 | 0 | Imprimir | Enviar


 10/12/2018 10/12/18
 03/12/2018 3/12/18
 26/11/2018 26/11/18
 19/11/2018 20/11/18
 12/11/2018 12/11/18
 06/11/2018 6/11/18
 29/10/2018 29/10/18
 22/10/2018 22/10/18
 08/10/2018 8/10/18
 02/10/2018 2/10/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 10