AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 4
AthleticMadrid1-1
AtléticoEibar1-1
EspanyolLlevant1-0
OscaRayo V.0-1
LeganésVila-real0-1
ValladolidAlavés0-1
R. SociedadFCB1-2
ValènciaBetis0-0
GironaCelta 
SevillaGetafe0-2
 
  • JORNADA 5
FCBGirona 
CeltaValladolid 
EibarLeganés 
OscaR. Sociedad 
LlevantSevilla 
Rayo V.Alavés 
BetisAthletic 
GetafeAtlético 
MadridEspanyol 
Vila-realValència
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB124400143622001126220031
2Madrid10431011362200614211052
3Celta732105242110313110021
4Espanyol742115362200301201123
5Getafe742114242110203210122
6Alavés742113442110213210113
7Athletic531205453120540000000
8Atlético541213442110211201113
9Betis541211332101132202000
10Llevant441126512011343210131
11Sevilla441124412011023210142
12R. Sociedad441126701001124311155
13Vila-real441122302002134211010
14Eibar441124632101331201113
15Girona431112412011143110010
16Osca44112612010010143111611
17València340313522020111201124
18Rayo V.331022501001143210111
19Valladolid240220202002022202000
20Leganés140134912011230200226
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 4
FCB BPeralada0-0
ConquenseOlot0-1
Vila-real BAlcoià2-0
CornellàBadalona1-1
OntinyentEjea1-0
EbreHèrcules0-1
TerolLleida0-0
Espanyol BCastelló2-2
Atl. LlevantV. Mestalla0-1
At. BalearsSabadell1-2
 
  • JORNADA 5
PeraladaAt. Balears 
LleidaCornellà 
AlcoiàEspanyol B 
SabadellOntinyent 
CastellóEbre 
HèrculesTerol 
OlotV. Mestalla 
EjeaVila-real B 
BadalonaAtl. Llevant 
ConquenseFCB B

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Hèrcules1244006262200316220031
2Olot842205322020336220020
3Lleida842205362200422202011
4Cornellà842205342110214211032
5Conquense742114232101214211021
6Ontinyent742114362200311201112
7V. Mestalla642024332101323210111
8Ejea642023332101223210111
9Espanyol B541216522020333210132
10Terol541211342110101201103
11Atl. Llevant441125432101311201123
12Vila-real B441125532101321201123
13At. Balears441124532101221201123
14Alcoià441123442110310200203
15Sabadell441124612011233210123
16Barça B441122412011013210123
17Castelló340315622020221201134
18Peralada340313412011122202022
19Badalona340312412011132202011
20Ebre140131512011010200214
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 3
CornellàEspanyol0-2
Penya ArrabalManacor1-0
ReusG. Manresa2-1
NàsticFCB0-0
EuropaSaragossa1-1
San FranciscoGirona1-2
LleidaEl Olivar0-0
StadiumMallorca1-1

  • JORNADA 4
GironaReus 
ManacorLleida 
El OlivarNàstic 
EspanyolEuropa 
FCBSan Francisco 
G. ManresaStadium 
SaragossaPenya Arrabal 
MallorcaCornellà

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol933008131100406220041
2Mallorca732106231100204211042
3Barça732104031100204211020
4Saragossa732104231100104211032
5Girona632015431100213210133
6Europa531202142110211101000
7El Olivar531202131100102202011
8Penya Arrabal431112242110210100101
9Lleida431112342110210100102
10San Francisco331025702002253110032
11Reus331023532101330100102
12Nàstic230213422020220100112
13G. Manresa130125701001231201134
14Cornellà130120312011020100101
15Stadium130122712011230100104
16Manacor030030401001020200202
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 2
FCBLlevant 
AlbaceteMadrid CFF3-1
ValènciaEspanyol3-0
R. SociedadMàlaga3-0
AtléticoLogroño6-0
Rayo V.Sevilla0-1
Sp. HuelvaAthletic0-0
BetisGranadilla1-2

  • JORNADA 3
Madrid CFFRayo V. 
GranadillaValència 
MàlagaBetis 
AthleticAtlético 
SevillaSp. Huelva 
EspanyolFCB 
LlevantAlbacete 
LogroñoR. Sociedad
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético6220010031100603110040
2Albacete622007331100313110042
3R. Sociedad622006231100303110032
4València421103031100301101000
5Llevant311001031100100000000
6FCB311001000000003110010
7Granadilla321014401001233110021
8Madrid CFF321014431100310100113
9Sevilla321013401001243110010
10Espanyol321011331100100100103
11Athletic120110101001011101000
12Sp. Huelva120111311010000100113
13Logroño120110611010000100106
14Betis020021301001120100101
15Rayo V.020020201001010100101
16Màlaga020020701001040100103
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 447 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/10/2018 22/10/18
 08/10/2018 8/10/18
 02/10/2018 2/10/18
 24/09/2018 24/9/18
 10/09/2018 10/9/18
 03/09/2018 3/9/18
 28/08/2018 27/8/18
 21/08/2018 21/8/18
 21/05/2018 21/5/18
 14/05/2018 14/5/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9