AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 3
AlavésEspanyol2-1
FCBHuesca8-2
BetisSevilla1-0
EibarR. Sociedad2-1
GetafeValladolid0-0
LlevantValència2-2
Rayo V.Athletic 
CeltaAtlético2-0
Vila-realGirona0-1
MadridLeganés4-1
  • JORNADA 4
AthleticMadrid 
AtléticoEibar 
EspanyolLevante 
HuescaRayo V. 
LeganésVila-real 
ValladolidAlavés 
R. SociedadFCB 
ValènciaBetis 
GironaCelta 
SevillaGetafe
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB93300122622001123110010
2Madrid9330010262200613110041
3Celta732105242110313110021
4Llevant431116412011343110030
5Sevilla431114211010003210142
6Espanyol431114331100201201123
7Athletic421104342110430000000
8R. Sociedad431115500000004311155
9Getafe431112242110200100102
10Atlético431112331100101201113
11Girona431112412011143110010
12Alavés431112442110210100103
13Betis431111332101131101000
14Huesca43111611000000043111611
15Eibar331023532101330100102
16Valladolid230210101001012202000
17València230213511010111201124
18Vila-real130121302002131101000
19Leganés130124811010220200226
20Rayo V.020021501001140100101
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 2
At. BalearsAlcoià1-0
PeraladaOlot0-1
Vila-real BHèrcules1-2
ConquenseSabadell2-0
OntinyentCastelló2-1
Espanyol BLleida1-1
EbreBadalona0-0
TerolV. Mestalla1-0
FCB BEjea0-1
CornellàAtl. Llevant1-0
 
  • JORNADA 3
V. MestallaCornellà 
OlotAtl. Llevant 
SabadellFCB B 
CastellóVila-real B 
EjeaAt. Balears 
HèrculesEspanyol B 
PeraladaConquense 
AlcoiàOntinyent 
LleidaEbre 
BadalonaTerol

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Conquense622003031100203110010
2Hèrcules622004231100213110021
3Espanyol B421104211010113110031
4Lleida421103231100211101011
5Cornellà421102131100101101011
6At. Balears421102131100101101011
7Olot421102111010113110010
8Atl. Llevant321013131100300100101
9Alcoià321013231100310100101
10V. Mestalla321012131100200100101
11Ontinyent321013331100210100112
12Ejea321011101001013110010
13Terol321011331100100100103
14Peralada120112301001011101022
15Castelló120112311010110100112
16Sabadell120112411010220100102
17Badalona120111301001131101000
18Ebre120110211010000100102
19Vila-real B020022401001120100112
20FCB B020021401001010100113
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 1
Penya ArrabalEl Olivar1-1
ManacorFCB0-2
San FranciscoMallorca1-3
NàsticG. Manresa2-2
ReusEspanyol1-2
LleidaGirona2-1
StadiumSaragossa1-2
CornellàEuropa0-0

  • JORNADA 2
El OlivarManacor 
EuropaPenya Arrabal 
MallorcaReus 
G. ManresaSan Francisco 
SaragossaCornellà 
EspanyolStadium 
FCBLleida 
GironaNàstic

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Mallorca311003100000003110031
2FCB311002000000003110020
3Lleida311002131100210000000
4Saragossa311002100000003110021
5Espanyol311002100000003110021
6Nàstic110102211010220000000
7G. Manresa110102200000001101022
8Penya Arrabal110101111010110000000
9El Olivar110101100000001101011
10Cornellà110100011010000000000
11Europa110100000000001101000
12Reus010011201001120000000
13Stadium010011201001120000000
14Girona010011200000000100112
15San Francisco010011301001130000000
16Manacor010010201001020000000
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 1
LlevantRayo V. 
Madrid CFFSp. Huelva 
EspanyolBetis 
MàlagaAtlético 
SevillaAlbacete 
GranadillaR. Sociedad 
AthleticFCB 
LogroñoValència

  • JORNADA 2
FCBLlevant 
AlbaceteMadrid CFF 
ValènciaEspanyol 
R. SociedadMàlaga 
AtléticoLogroño 
EspanyolR. Sociedad 
Sp. HuelvaAthletic 
BetisGranadilla
  
  •  CLASSIFICACIÓ
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1198 | 0 | Imprimir | Enviar


 12/11/2018 12/11/18
 06/11/2018 6/11/18
 29/10/2018 29/10/18
 22/10/2018 22/10/18
 08/10/2018 8/10/18
 02/10/2018 2/10/18
 24/09/2018 24/9/18
 17/09/2018 17/9/18
 10/09/2018 10/9/18
 28/08/2018 27/8/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9