AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 2
GironaMadrid1-4
GetafeEibar2-0
LeganésR. Sociedad2-2
AlavésBetis0-0
AtléticoRayo V.1-0
ValladolidFCB0-1
EspanyolValència2-0
SevillaVila-real0-0
LlevantCelta1-2
AthleticHuesca2-2
  • JORNADA 3
AlavésEspanyol 
FCBHuesca 
BetisSevilla 
EibarR. Sociedad 
GetafeValladolid 
LlevantValència 
Rayo V.Athletic 
CeltaAtlético 
Vila-realGirona 
MadridLeganés
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid622006131100203110041
2FCB622004031100303110010
3Sevilla421104111010003110041
4Espanyol421103131100201101011
5R. Sociedad421104300000004211043
6Atlético421102131100101101011
7Llevant311003000000003110030
8Athletic311002131100210000000
9Huesca311002100000003110021
10Getafe321012231100200100102
11Celta110101111010110000000
12Leganés120113411010220100112
13Vila-real120111201001121101000
14Valladolid120110101001011101000
15València120111311010110100102
16Girona120111412011140000000
17Betis120110301001031101000
18Alavés120110311010000100103
19Eibar020021401001120100102
20Rayo V.020021501001140100101
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 1
BadalonaEspanyol B1-3
CastellóAt. Balears1-1
OlotCornellà1-1
SabadellPeralada2-2
LleidaVila-real B2-1
V. MestallaEbre2-0
Atl. LlevantTerol3-0
EjeaConquense0-1
HèrculesOntinyent2-1
AlcoiàFCB B3-1
 
  • JORNADA 2
At. BalearsAlcoià 
PeraladaOlot 
Vila-real BHèrcules 
ConquenseSabadell 
OntinyentCastelló 
Espanyol BLleida 
EbreBadalona 
TerolV. Mestalla 
FCB BEixea 
CornellàAtl. Llevant
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atl. Llevant311003031100300000000
2Alcoià311003131100310000000
3Espanyol B311003100000003110031
4V. Mestalla311002031100200000000
5Hèrcules311002131100210000000
6Lleida311002131100210000000
7Conquense311001000000003110010
8Sabadell110102211010220000000
9Peralada110102200000001101022
10Cornellà110101100000001101011
11At. Balears110101100000001101011
12Olot110101111010110000000
13Castelló110101111010110000000
14Ontinyent010011200000000100112
15Vila-real B010011200000000100112
16Eixea010010101001010000000
17FCB B010011300000000100113
18Badalona010011301001130000000
19Ebre010010200000000100102
20Terol010010300000000100103
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 1
Penya ArrabalEl Olivar 
ManacorFCB 
San FranciscoMallorca 
NàsticG. Manresa 
ReusEspanyol 
LleidaGirona 
Stadium CasablancaSaragossa 
CornellàEuropa

  • JORNADA 2
El OlivarManacor 
EuropaPenya Arrabal 
MallorcaReus 
G. ManresaSan Francisco 
SaragossaCornellà 
EspanyolStadium Casablanca 
FCBLleida 
GironaNàstic

  • CLASSIFICACIÓ
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 1
LlevantRayo V. 
Madrid CFFSp. Huelva 
EspanyolBetis 
MàlagaAtlético 
SevillaAlbacete 
GranadillaR. Sociedad 
AthleticFCB 
LogroñoValència

  • JORNADA 2
FCBLlevant 
AlbaceteMadrid CFF 
ValènciaEspanyol 
R. SociedadMàlaga 
AtléticoLogroño 
EspanyolR. Sociedad 
Sp. HuelvaAthletic 
BetisGranadilla
  
  •  CLASSIFICACIÓ
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 183 | 0 | Imprimir | Enviar


 17/09/2018 17/9/18
 10/09/2018 10/9/18
 03/09/2018 3/9/18
 21/08/2018 21/8/18
 21/05/2018 21/5/18
 14/05/2018 14/5/18
 07/05/2018 7/5/18
 30/04/2018 1/5/18
 23/04/2018 23/4/18
 20/04/2018 20/4/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9