AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 1
ValènciaAtlético1-1
CeltaEspanyol1-1
FCBAlavés3-0
Vila-realR. Sociedad1-2
MadridGetafe2-0
AthleticLeganés2-1
BetisLlevant0-3
EibarHuesca1-2
Rayo V.Sevilla1-4
GironaValladolid0-0
  • JORNADA 2
AlavésBetis 
AthleticHuesca 
AtléticoRayo V. 
EspanyolValència 
GironaMadrid 
LeganésR. Sociedad 
SevillaVila-real 
ValladolidFCB 
LlevantCelta 
GetafeEibar
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Sevilla311004100000003110041
2FCB311003031100300000000
3Llevant311003000000003110030
4Madrid311002031100200000000
5Huesca311002100000003110021
6R. Sociedad311002100000003110021
7Celta110101111010110000000
8Espanyol110101100000001101011
9Valladolid110100000000001101000
10Girona110100011010000000000
11València000000000000000000000
12Leganés000000000000000000000
13Athletic000000000000000000000
14Atlético000000000000000000000
15Eibar010011201001120000000
16Vila-real010011201001120000000
17Getafe010010200000000100102
18Rayo V.010011401001140000000
19Betis010010301001030000000
20Alavés010010300000000100103
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 1
BadalonaEspanyol B 
CastellóAt. Balears 
OlotCornellà 
SabadellPeralada 
LleidaVila-real B 
V. MestallaEbre 
Atl. LlevantTerol 
EjeaConquense 
HèrculesOntinyent 
AlcoiàFCB B
 
  • JORNADA 2
At. BalearsAlcoià 
PeraladaOlot 
Vila-real BHèrcules 
ConquenseSabadell 
OntinyentCastelló 
Espanyol BLleida 
EbreBadalona 
TerolV. Mestalla 
FCB BEjea 
CornellàAtl. Llevant
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atl. Llevant311003031100300000000
2Alcoià311003131100310000000
3Espanyol B311003100000003110031
4V. Mestalla311002031100200000000
5Hèrcules311002131100210000000
6Lleida311002131100210000000
7Conquense311001000000003110010
8Sabadell110102211010220000000
9Peralada110102200000001101022
10Cornellà110101100000001101011
11At. Balears110101100000001101011
12Olot110101111010110000000
13Castelló110101111010110000000
14Ontinyent010011200000000100112
15Vila-real B010011200000000100112
16Ejea010010101001010000000
17FCB B010011300000000100113
18Badalona010011301001130000000
19Ebre010010200000000100102
20Terol010010300000000100103
  • 1 a 4, promoció d'ascens 
  • 16, promoció de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 1
Penya ArrabalEl Olivar 
ManacorFCB 
San FranciscoMallorca 
NàsticG. Manresa 
ReusEspanyol 
LleidaGirona 
Stadium CasablancaSaragossa 
CornellàEuropa

  • JORNADA 2
El OlivarManacor 
EuropaPenya Arrabal 
MallorcaReus 
G. ManresaSan Francisco 
SaragossaCornellà 
EspanyolStadium Casablanca 
FCBLleida 
GironaNàstic

  • CLASSIFICACIÓ
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 1
LlevantRayo V. 
Madrid CFFSp. Huelva 
EspanyolBetis 
MàlagaAtlético 
SevillaAlbacete 
GranadillaR. Sociedad 
AthleticFCB 
LogroñoValència

  • JORNADA 2
FCBLlevant 
AlbaceteMadrid CFF 
ValènciaEspanyol 
R. SociedadMàlaga 
AtléticoLogroño 
EspanyolR. Sociedad 
Sp. HuelvaAthletic 
BetisGranadilla
  
  •  CLASSIFICACIÓ
  • 1 a 16, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 226 | 0 | Imprimir | Enviar


 17/09/2018 17/9/18
 10/09/2018 10/9/18
 03/09/2018 3/9/18
 28/08/2018 27/8/18
 21/05/2018 21/5/18
 14/05/2018 14/5/18
 07/05/2018 7/5/18
 30/04/2018 1/5/18
 23/04/2018 23/4/18
 20/04/2018 20/4/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9