AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 37
MadridCelta6-0
GetafeAtlético0-1
BetisSevilla2-2
R. SociedadLeganés3-2
EspanyolMàlaga4-1
GironaValència0-1
AlavésAthletic3-1
LlevantFCB5-4
DeportivoVila-real2-4
EibarLas Palmas1-0
 
  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
Las PalmasGirona 
CeltaLlevant 
MàlagaGetafe 
FCBR. Sociedad 
AtléticoEibar 
ValènciaDeportivo 
LeganésBetis 
SevillaAlavés 
AthleticEspanyol 
Vila-realMadrid
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB903727919829481815305211421912614618
2Atlético78372395562041181251286371911442814
3Madrid753722969242401912435420351810533822
4València70372179633739181233341531199462922
5Vila-real603718613554835181125332025197482228
6Betis603718613585834191045353126188282327
7Sevilla5537167144858351810533022201962111836
8Getafe523714101341333119946261321185671520
9Eibar50371481542482819847261922186481629
10R. Sociedad4937147166658331910364729161844101929
11Girona48371391548582719838262221185672236
12Alavés473715220404928199192123191861111926
13Celta4637121015555829187833021171952122537
14Espanyol463711131335423019865201616183781526
15Llevant463711131342542719766252819184771726
16Athletic4337101314414826186841915171945102233
17Leganés403711719314928188461617121933131532
18Deportivo293761120377418194692233111825111541
19Las Palmas2237572523721418421214368191513936
20Màlaga20375527246015184311142651912161034
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 37
PratPalamós3-2
L'HospitaletHorta2-0
EuropaVilafranca2-2
TerrassaCerdanyola1-0
Pobla de Maf.Castelldefels2-0
FigueresGranollers0-1
Reus BSant Andreu0-2
GavàVilassar2-0
SantboiàAscó0-0
SantfeliuencEspanyol B0-1
 
  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
CerdanyolaGavà1-1
Espanyol BPobla de Maf.1-0
VilafrancaPrat0-2
Sant AndreuFigueres2-1
HortaReus B1-1
PalamósL'Hospitalet0-2
VilassarEuropa2-2
GranollersSantboià1-1
CastelldefelsTerrassa2-2
AscóSantfeliuenc2-1
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B903827927425491915404612411912522813
2Sant Andreu713819145612432198833414391911622710
3L'Hospitalet71382189613139191234301232199553119
4Terrassa64381713860373019865281634199733221
5Prat633818911563527198382819361910632816
6Pobla de Maf.6338171294025331996422930198651816
7Ascó603815158474128196103252332199552218
8Europa583815131048462519676212433199642722
9Vilafranca54381661648422919928261825197482224
10Figueres53381581547432219649242631199462317
11Horta50381481647522419739252826197572224
12Cerdanyola483813916354329198562018191954101525
13Santboià483811151235372819775181420194871723
14Reus B473812111540502519748242722195771623
15Santfeliuenc463812101643422819847232018194692022
16Castelldefels4438111116404625196762220191954101826
17Granollers3838115223254191954101723191961121531
18Palamós3138710213864151936101527161944112337
19Gavà21384925288713193412154081915131347
20Vilassar18383926248081915131338101924131142
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 29
SaragossaFCB1-0
El OlivarG. Manresa1-2
CornellàEspanyol1-0
Peña DeportivaSant Andreu1-3
DammGirona0-2
LleidaU. Bellvitge3-2
San FranciscoManacor4-1
MallorcaNàstic2-0

  • JORNADA 30 I ÚLTIMA
NàsticPeña Deportiva2-3
G. ManresaSan Francisco0-0
EspanyolDamm3-2
U. BellvitgeSaragossa0-3
FCBMallorca2-0
ManacorLleida0-0
Sant AndreuCornellà0-2
GironaEl Olivar4-1

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB72302262741839151230427331510323211
2Saragossa66302136662838151221371128159152917
3Mallorca63302037592938151221361325158162316
4Girona59301929593536151203341123157262524
5Espanyol5430159662263115942341023156542816
6El Olivar50301311632323115942201119154741221
7Cornellà46301371034272515744191321156361514
8San Francisco4130101193433301593326141115186819
9Manacor372910712323526147522111111532101124
10G. Manresa3530105152538211563618191415429719
11Nàstic3430971429421715528162217154561320
12Lleida3029861531562215645212281422101034
13Sant Andreu27307617315516154471828111532101327
14Damm22306420366013154110172991523101931
15U. Bellvitge18303918245091516892191523101529
16Peña Deportiva14304224178181522118276152013954
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 29
ValènciaSaragossa CFF1-0
GranadillaSevilla2-0
FCBRayo V.7-0
Santa TeresaR. Sociedad1-4
Madrid CFFEspanyol1-1
BetisSp. Huelva0-1
AthleticAlbacete2-0
AtléticoLlevant1-0

  • JORNADA 30 I ÚLTIMA
Saragossa CFFAtlético1-6
EspanyolGranadilla0-3
Rayo V.Madrid CFF3-2
AlbaceteValència0-2
SevillaBetis0-1
Sp. HuelvaSanta Teresa1-0
R. SociedadAthletic1-4
LlevantFCB0-5
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético77302451742138151221319391512304312
2FCB7630244298123815122158438151221408
3Athletic563018210514134151113271322157172428
4Granadilla5430166848332815915282026157532013
5València5030148849322815843301622156451916
6Betis46301441240372515816231321156361724
7R. Sociedad38301081242371715456211821156362119
8Llevant38301151449501915546232519156182625
9Sp. Huelva383011514354225157442116131541101426
10Madrid CFF36301061434562515816192011152581536
11Rayo V.33309615396318154652629151550101334
12Sevilla3130871535501715528243014153571120
13Albacete3030861642581815537222612153392032
14Espanyol2930781522421715528112112152671121
15Saragossa CFF2330651931672115636202721502131140
16Santa Teresa193047192068141535713255151212743

  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 612 | 0 | Imprimir | Enviar


 12/11/2018 12/11/18
 06/11/2018 6/11/18
 29/10/2018 29/10/18
 22/10/2018 22/10/18
 08/10/2018 8/10/18
 02/10/2018 2/10/18
 24/09/2018 24/9/18
 17/09/2018 17/9/18
 10/09/2018 10/9/18
 03/09/2018 3/9/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9