AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 35
BetisMàlaga2-1
R. SociedadAthletic3-1
Vila-realCelta4-1
ValènciaEibar0-0
MadridLeganés2-1
LlevantSevilla2-1
AlavésAtlético0-1
GetafeGirona1-1
DeportivoFCB2-4
EspanyolLas Palmas1-1
 
  • JORNADA 36
Vila-realValència 
Las PalmasGetafe 
FCBMadrid 
AthleticBetis 
MàlagaAlavés 
GironaEibar 
CeltaDeportivo 
AtléticoEspanyol 
LeganésLlevant 
SevillaR. Sociedad
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB86342680872144161420458421812604213
2Atlético75352294551841171250284341810442714
3Madrid713421858237371811434820341610423417
4València67352078623639181233341528178452821
5Betis56341751254533017935312826178272325
6Vila-real543416612494132171025322022176471721
7Getafe493513101240323118945261218174671420
8Sevilla483414614425429168532620191861111634
9Girona48351391347532717836251721185672236
10R. Sociedad46351371563553018936442716174491928
11Celta453512914545128177732920171852112531
12Eibar44351281537472518747251919175481228
13Alavés413513220344825188191822161751111626
14Athletic40359131338452317584171517184592130
15Espanyol40359131329412718765161513172781326
16Leganés403511717294328178451614121833121329
17Llevant40359131334502418666202416173771426
18Deportivo283561019346918184682029101724111440
19Las Palmas2235572323701417421114358181512935
20Màlaga2034552422511517431014235171214828
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 36
Sant AndreuL'Hospitalet3-0
Espanyol BSantboià3-2
PalamósEuropa1-3
HortaPrat1-2
CerdanyolaCastelldefels3-1
AscóFigueres1-1
GranollersReus B0-0
VilafrancaGavà3-0
VilassarTerrassa1-3
Pobla de Maf.Santfeliuenc1-0
 
  • JORNADA 37
PratPalamós 
L'HospitaletHorta 
EuropaVilafranca 
TerrassaCerdanyola 
Pobla de Maf.Castelldefels 
FigueresGranollers 
Reus BSant Andreu 
GavàVilassar 
SantboiàAscó 
SantfeliuencEspanyol B
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B843625927225461814404512381811522713
2Sant Andreu653617145572329187833213361810622510
3L'Hospitalet65361989573136181134281229188552919
4Pobla de Maf.6036161283824301886420930188641815
5Terrassa60361612857352718765271633189633019
6Prat57361691151332418738251733189632616
7Europa563615111044422418666192232189542520
8Ascó563614148454025185103232231189452218
9Vilafranca53361651546382918927261624187382022
10Figueres53361581346402218648242531189452215
11Horta49361471546492318729242726187562222
12Cerdanyola47361381534412818846191719185491524
13Santboià463611131234362718765181419184771622
14Reus B463612101439472518747242521185671522
15Santfeliuenc463612101442392818846231918184681920
16Castelldefels433611101538422418666201819185491824
17Granollers3436104223053181853101622161851121431
18Palamós313671019365915183691525161844102134
19Vilassar17363825227671814131136101824121140
20Gavà17363825258610182412134071814131246
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 29
SaragossaFCB1-0
El OlivarG. Manresa1-2
CornellàEspanyol1-0
Peña DeportivaSant Andreu1-3
DammGirona0-2
LleidaU. Bellvitge3-2
San FranciscoManacor4-1
MallorcaNàstic2-0

  • JORNADA 30
NàsticPeña Deportiva2-3
G. ManresaSan Francisco0-0
EspanyolDamm3-2
U. BellvitgeSaragossa0-3
FCBMallorca2-0
ManacorLleida0-0
Sant AndreuCornellà0-2
GironaEl Olivar4-1

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB72302262741839151230427331510323211
2Saragossa66302136662838151221371128159152917
3Mallorca63302037592938151221361325158162316
4Girona59301929593536151203341123157262524
5Espanyol5430159662263115942341023156542816
6El Olivar50301311632323115942201119154741221
7Cornellà46301371034272515744191321156361514
8San Francisco4130101193433301593326141115186819
9Manacor372910712323526147522111111532101124
10G. Manresa3530105152538211563618191415429719
11Nàstic3430971429421715528162217154561320
12Lleida3029861531562215645212281422101034
13Sant Andreu27307617315516154471828111532101327
14Damm22306420366013154110172991523101931
15U. Bellvitge18303918245091516892191523101529
16Peña Deportiva14304224178181522118276152013954
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 28
Saragossa CFFAthletic2-1
AlbaceteSanta Teresa4-0
SevillaMadrid CFF3-1
Rayo V.Atlético1-4
R. SociedadSp. Huelva0-1
EspanyolFCB1-3
BetisGranadilla0-1
LlevantValència0-1

  • JORNADA 29
ValènciaSaragossa CFF 
GranadillaSevilla 
FCBRayo V. 
Santa TeresaR. Sociedad 
Madrid CFFEspanyol 
BetisSp. Huelva 
AthleticAlbacete 
AtléticoLlevant
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético71282251672035141121309361411303711
2FCB7028224286123514112151435141121358
3Athletic502816210454031141013251319146172027
4Granadilla4828146843332514815262023146531713
5València4428128846322514743291619145451716
6Betis43281341139362514815231218145361624
7Llevant38281151249441914545232019146172624
8R. Sociedad3528981137321714455201418145361718
9Madrid CFF35281051331522414806181911142571333
10Sp. Huelva32289514334222146442016101431101326
11Sevilla3128871335471714527242914143561118
12Albacete3028861442541814536222412143382030
13Rayo V.3028861436541514365232715145091327
14Espanyol2828771421381714527111811142571020
15Saragossa CFF2328651730602114635192121402121139
16Santa Teresa192847171963141435612215141211742

  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1087 | 0 | Imprimir | Enviar


 18/12/2018 17/12/18
 10/12/2018 10/12/18
 03/12/2018 3/12/18
 26/11/2018 26/11/18
 19/11/2018 20/11/18
 12/11/2018 12/11/18
 06/11/2018 6/11/18
 29/10/2018 29/10/18
 22/10/2018 22/10/18
 08/10/2018 8/10/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 10