AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 34
CeltaValència1-1
MàlagaR. Sociedad2-0
FCBVila-real 
AtléticoBetis0-0
Las PalmasAlavés0-4
SevillaMadrid 
AthleticLlevant 
LeganésDeportivo0-0
EibarGetafe0-1
GironaEspanyol0-2
 
  • JORNADA 35
BetisMàlaga 
R. SociedadAthletic 
Vila-realCelta 
ValènciaEibar 
MadridLeganés 
LlevantSevilla 
AlavésAtlético 
GetafeGirona 
DeportivoFCB 
EspanyolLas Palmas
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB83332580831944161420458391711603811
2Atlético7234219454184117125028431179442614
3Madrid683320858036341710434619341610423417
4València66342068623638171223341528178452821
5Betis56341751254533017935312826178272325
6Vila-real51331561245402916925281922176471721
7Sevilla483314613415229168532620191761101532
8Getafe48341391239313017935251118174671420
9Girona47341381346522717836251720175572135
10Celta453412913534728177732920171752102427
11R. Sociedad43341271560542717836412616174491928
12Eibar43341271537472518747251918165381228
13Alavés413413219344725178181821161751111626
14Athletic40339131136392316583161217174582027
15Leganés403411716284128178451614121733111227
16Espanyol39349121328402617755151413172781326
17Llevant34337131329482117566182313162771125
18Deportivo283461018326518174671825101724111440
19Las Palmas2134562322691417421114357171412834
20Màlaga203455242251151743101423517121482
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 35
GavàPalamós0-3
FigueresEspanyol B1-1
L'HospitaletGranollers3-1
PratSant Andreu1-1
SantboiàPobla de Maf.0-1
CerdanyolaVilassar1-1
EuropaHorta2-0
TerrassaVilafranca0-1
Reus BAscó1-2
CastelldefelsSantfeliuenc0-1
 
  • JORNADA 36
Sant AndreuL'Hospitalet 
Espanyol BSantboià 
PalamósEuropa 
HortaPrat 
CerdanyolaCastelldefels 
AscóFigueres 
GranollersReus B 
VilafrancaGavà 
VilassarTerrassa 
Pobla de Maf.Santfeliuenc
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B813524926923431713404210381811522713
2L'Hospitalet65351988572836181134281229178542916
3Sant Andreu623516145542326176832913361810622510
4Pobla de Maf.5735151283724271776419930188641815
5Terrassa57351512854342718765271630178632718
6Ascó55351413844392417593222131189452218
7Prat54351591149322418738251730178632415
8Europa533514111041412418666192229178542219
9Figueres52351571345392218648242530179352114
10Vilafranca50351551543382617827231624187382022
11Horta49351471445472317728232526187562222
12Santfeliuenc463512101342382818846231918174671919
13Santboià463511131132332718765181419174761419
14Reus B45351291439472518747242520175571522
15Cerdanyola44351281531402517746161619185491524
16Castelldefels433511101437392418666201819175481721
17Granollers3335103223053171752101622161851121431
18Palamós313571018355615173681422161844102134
19Vilassar17353824217371714121033101824121140
20Gavà17353824258310182412134071714121243
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 29
SaragossaFCB1-0
El OlivarG. Manresa1-2
CornellàEspanyol1-0
Peña DeportivaSant Andreu1-3
DammGirona0-2
LleidaU. Bellvitge3-2
San FranciscoManacor4-1
MallorcaNàstic2-0

  • JORNADA 30
NàsticPeña Deportiva2-3
G. ManresaSan Francisco0-0
EspanyolDamm3-2
U. BellvitgeSaragossa0-3
FCBMallorca2-0
ManacorLleida0-0
Sant AndreuCornellà0-2
GironaEl Olivar4-

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB72302262741839151230427331510323211
2Saragossa66302136662838151221371128159152917
3Mallorca63302037592938151221361325158162316
4Girona59301929593536151203341123157262524
5Espanyol5430159662263115942341023156542816
6El Olivar50301311632323115942201119154741221
7Cornellà46301371034272515744191321156361514
8San Francisco4130101193433301593326141115186819
9Manacor372910712323526147522111111532101124
10G. Manresa3530105152538211563618191415429719
11Nàstic3430971429421715528162217154561320
12Lleida3029861531562215645212281422101034
13Sant Andreu27307617315516154471828111532101327
14Damm22306420366013154110172991523101931
15U. Bellvitge18303918245091516892191523101529
16Peña Deportiva14304224178181522118276152013954
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 27
FCBSevilla5-0
Sp. HuelvaGranadilla1-1
Madrid CFFBetis0-1
ValènciaRayo V.4-1
AtléticoEspanyol2-0
Santa TeresaSaragossa CFF3-1
R. SociedadAlbacete2-2
AthleticLlevant1-0

  • JORNADA 28
Saragossa CFFAthletic 
AlbaceteSanta Teresa 
SevillaMadrid CFF 
Rayo V.Atlético 
R. SociedadSp. Huelva 
EspanyolFCB 
BetisGranadilla 
LlevantValència
  
  •  CLASSIFICACIÓ

 TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético68272151631935141121309331310303310
2FCB6727214283113514112151432131021327
3Athletic50271629443831141013251319136161925
4Granadilla4527136842332514815262020135531613
5Betis43271341039352513814231118145361624
6València4127118845322514743291616134451616
7Llevant38271151149431913544231919146172624
8R. Sociedad3527981037311713454201318145361718
9Madrid CFF35271051230492414806181911132561230
10Rayo V.3027861335501513364222315145091327
11Sp. Huelva2927851432422214644201671321101226
12Espanyol2827771320351713526101511142571020
13Sevilla2827771332461413427212814143561118
14Albacete2727761438541513436182412143382030
15Saragossa CFF2027551728591813535172021402121139
16Santa Teresa192747161959141435612215131210738
  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 335 | 0 | Imprimir | Enviar


 21/05/2018 21/5/18
 14/05/2018 14/5/18
 07/05/2018 7/5/18
 30/04/2018 1/5/18
 20/04/2018 20/4/18
 16/04/2018 16/4/18
 09/04/2018 9/4/18
 03/04/2018 3/4/18
 19/03/2018 19/3/18
 12/03/2018 12/3/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8