AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 32
LeganésCelta1-0
FCBValència2-1
SevillaVila-real2-2
GironaBetis0-1
EibarAlavés0-1
AtléticoLlevant3-0
Las PalmasR. Sociedad0-1
AthleticDeportivo2-3
MàlagaMadrid1-2
GetafeEspanyol1-0
 
  • JORNADA 33
LlevantMàlaga 
Vila-realLeganés 
MadridAthletic 
CeltaFCB 
DeportivoSevilla 
AlavésGirona 
ValènciaGetafe 
R. SociedadAtlético 
BetisLas Palmas 
EspanyolEibar
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB8232257081174416142045838161150369
2Atlético7132218354154016124028431169432611
3Madrid673220757935331610334518341610423417
4València65322057603338161222331327168352720
5Betis52321641253532716835302825168172325
6Vila-real48321461243392615825261822176471721
7Sevilla473214513415229168532620181660101532
8Girona44321281244492716835251517164571934
9Celta433212713504426157532617171752102427
10Getafe42321191236303017935251112152671119
11R. Sociedad40321171457522416736382616164481926
12Eibar40321171436462517746251815154381128
13Athletic39329121135382316583161216164481926
14Leganés393211615273927168351614121633101125
15Alavés383212218294525168171719131641111226
16Espanyol36328121226392616754151310161781126
17Llevant31326131328481816466172313162771125
18Deportivo2632681832651716457182591623111440
19Las Palmas2132562122641416421014317161411833
20Màlaga1732452320501216331012235161213827
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 34
Sant AndreuEuropa1-1
AscóL'Hospitalet1-1
GranollersPrat0-1
VilassarCastelldefels1-1
Espanyol BReus B2-2
HortaGavà2-1
VilafrancaCerdanyola2-0
PalamósTerrassa0-2
Pobla de Maf.Figueres1-2
SantfeliuencSantboià2-1
 
  • JORNADA 35
GavàPalamós 
FigueresEspanyol B 
L'HospitaletGranollers 
PratSant Andreu 
SantboiàPobla de Maf. 
CerdanyolaVilassar 
EuropaHorta 
TerrassaVilafranca 
Reus BAscó 
CastelldefelsSantfeliuenc
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B803424826822431713404210371711422612
2L'Hospitalet62341888542733171034251129178542916
3Sant Andreu61341613553222617683291335171052249
4Terrassa57341512754332717764271530178632718
5Pobla de Maf.5434141283624271776419927177641715
6Prat53341581148312317728241630178632415
7Ascó52341313842382417593222128178452017
8Figueres51341561344382117638232430179352114
9Europa503413111039412117566172229178542219
10Horta49341471345452317728232526177552220
11Vilafranca47341451542382617827231621176381922
12Santboià463411131032322717764181319174761419
13Reus B45341291338452517746232320175571522
14Santfeliuenc433411101341382818846231915163671819
15Castelldefels433411101337382417665201719175481721
16Cerdanyola43341271530392416736151519185491524
17Granollers3334103212950171752101622161751111328
18Palamós283461018325615173681422131734101834
19Gavà17343823258010172411133771714121243
20Vilassar1634372420727171412103391723121039
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 29
SaragossaFCB1-0
El OlivarG. Manresa1-2
CornellàEspanyol1-0
Peña DeportivaSant Andreu1-3
DammGirona0-2
LleidaU. Bellvitge3-2
San FranciscoManacor4-1
MallorcaNàstic2-0

  • JORNADA 30
NàsticPeña Deportiva2-3
G. ManresaSan Francisco0-0
EspanyolDamm3-2
U. BellvitgeSaragossa0-3
FCBMallorca2-0
ManacorLleida0-0
Sant AndreuCornellà0-2
GironaEl Olivar4-

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB72302262741839151230427331510323211
2Saragossa66302136662838151221371128159152917
3Mallorca63302037592938151221361325158162316
4Girona59301929593536151203341123157262524
5Espanyol5430159662263115942341023156542816
6El Olivar50301311632323115942201119154741221
7Cornellà46301371034272515744191321156361514
8San Francisco4130101193433301593326141115186819
9Manacor372910712323526147522111111532101124
10G. Manresa3530105152538211563618191415429719
11Nàstic3430971429421715528162217154561320
12Lleida3029861531562215645212281422101034
13Sant Andreu27307617315516154471828111532101327
14Damm22306420366013154110172991523101931
15U. Bellvitge18303918245091516892191523101529
16Peña Deportiva14304224178181522118276152013954
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 25
R. SociedadLlevant2-1
AtléticoBetis1-0
FCBGranadilla3-1
Sp. HuelvaMadrid CFF3-0
ValènciaSevilla1-1
Santa TeresaRayo V.2-0
AlbaceteSaragossa CFF3-0
AthleticEspanyol1-

  • JORNADA 26
AlbaceteSp. Huelva 
BetisFCB 
EspanyolValència 
LlevantSanta Teresa 
Rayo V.Athletic 
Saragossa CFFR. Sociedad 
SevillaAtlético 
GranadillaMadrid CFF
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético622519515918321310212893012930319
2FCB612519427611321310214642912921307
3Athletic4625151941362813913241318126061723
4Granadilla4125125839322213715242019125431512
5Betis402512493833251281323915134361524
6València3725107841312213643251515124351616
7Madrid CFF35251051030462413805181811122551228
8Llevant35251051046421612444201919136162623
9R. Sociedad342597935271612444181118135351716
10Rayo V.2925851232441412354202115135081223
11Sevilla2825771131391412426202614133551113
12Espanyol2725761220331612516101511132561018
13Albacete2625751336491512435182111133281828
14Sp. Huelva252574142841211363419154121110926
15Saragossa CFF1725451625561512435152021302111036
16Santa Teresa1625371516551113256920512129735
  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 593 | 0 | Imprimir | Enviar


 17/09/2018 17/9/18
 10/09/2018 10/9/18
 03/09/2018 3/9/18
 28/08/2018 27/8/18
 21/08/2018 21/8/18
 21/05/2018 21/5/18
 14/05/2018 14/5/18
 07/05/2018 7/5/18
 30/04/2018 1/5/18
 23/04/2018 23/4/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9