AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 31
Vila-realAthletic 
MadridAtlético1-1
CeltaSevilla4-0
DeportivoMàlaga3-2
AlavésGetafe2-0
ValènciaEspanyol1-0
R. SociedadGirona5-0
BetisEibar2-0
FCBLeganés3-1
LlevantLas Palmas2-1
 
  • JORNADA 32
LeganésCelta 
FCBValència 
SevillaVila-real 
GironaBetis 
EibarAlavés 
AtléticoLlevant 
Las PalmasR. Sociedad 
AthleticDeportivo 
MàlagaMadrid 
GetafeEspanyol
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB7931247079164115132043738161150369
2Atlético6831208351153715114025431169432611
3València65312056593138161222331327158342618
4Madrid64311975773433161033451831159423216
5Betis49311541252532716835302822157172225
6Vila-real47301451140342614824251521166371519
7Sevilla463114413395028158432418181660101532
8Girona44311281144482715834251417164571934
9Celta43311271250432615753261717165292426
10Eibar40311171336452516745251715154381128
11Getafe39311091235302716835241112152671119
12R. Sociedad37311071456522416736382613153481826
13Athletic3630812103034231558214913153481625
14Espanyol36318121126382616754151310151771125
15Leganés363110615263924157351514121633101125
16Alavés353111218284525168171719101531111126
17Llevant31316131228451816466172313152761122
18Deportivo2331581829631716457182561513111138
19Las Palmas213156202263141542914307161411833
20Màlaga173145221948121533911215161213827
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 33
TerrassaHorta2-2
CerdanyolaPalamós2-0
PratAscó0-3
FigueresSantfeliuenc2-1
GavàSant Andreu0-2
Reus BPobla de Maf.0-2
VilassarVilafranca0-4
L'HospitaletEspanyol B2-1
CastelldefelsSantboià1-1
EuropaGranollers0-
 
  • JORNADA 34
Sant AndreuEuropa 
AscóL'Hospitalet 
GranollersPrat 
VilassarCastelldefels 
Espanyol BReus B 
HortaGavà 
VilafrancaCerdanyola 
PalamósTerrassa 
Pobla de Maf.Figueres 
SantfeliuencSantboià
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B79332472662042161330408371711422612
2L'Hospitalet61331878532633171034251128168442815
3Sant Andreu60331612552212516673281235171052249
4Pobla de Maf.5433141273522271676318727177641715
5Terrassa54331412752332717764271527167632518
6Ascó51331312841372316583212028178452017
7Prat50331481147312317728241627167632315
8Europa493313101038402117566172228168442118
9Figueres48331461342372117638232427168351913
10Horta46331371343442016628212426177552220
11Santboià46331113931302717764181319164751317
12Reus B44331281336432517746232319165471320
13Vilafranca44331351540382316727211621176381922
14Cerdanyola43331271430372416736151519175481522
15Castelldefels42331191336372417665201718165381620
16Santfeliuenc403310101339372517746211815163671819
17Granollers333310320294917165291621161751111328
18Palamós283361017325415163671420131734101834
19Gavà17333822247810172411133771614111141
20Vilassar153336241971616131293291723121039
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 29
SaragossaFCB1-0
El OlivarG. Manresa1-2
CornellàEspanyol1-0
Peña DeportivaSant Andreu1-3
DammGirona0-2
LleidaU. Bellvitge3-2
San FranciscoManacor4-1
MallorcaNàstic2-0

  • JORNADA 30
NàsticPeña Deportiva2-3
G. ManresaSan Francisco0-0
EspanyolDamm3-2
U. BellvitgeSaragossa0-3
FCBMallorca2-0
ManacorLleida0-0
Sant AndreuCornellà0-2
GironaEl Olivar4-

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB72302262741839151230427331510323211
2Saragossa66302136662838151221371128159152917
3Mallorca63302037592938151221361325158162316
4Girona59301929593536151203341123157262524
5Espanyol5430159662263115942341023156542816
6El Olivar50301311632323115942201119154741221
7Cornellà46301371034272515744191321156361514
8San Francisco4130101193433301593326141115186819
9Manacor372910712323526147522111111532101124
10G. Manresa3530105152538211563618191415429719
11Nàstic3430971429421715528162217154561320
12Lleida3029861531562215645212281422101034
13Sant Andreu27307617315516154471828111532101327
14Damm22306420366013154110172991523101931
15U. Bellvitge18303918245091516892191523101529
16Peña Deportiva14304224178181522118276152013954
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 25
R. SociedadLlevant2-1
AtléticoBetis1-0
FCBGranadilla3-1
Sp. HuelvaMadrid CFF3-0
ValènciaSevilla1-1
Santa TeresaRayo V.2-0
AlbaceteSaragossa CFF3-0
AthleticEspanyol1-

  • JORNADA 26
AlbaceteSp. Huelva 
BetisFCB 
EspanyolValència 
LlevantSanta Teresa 
Rayo V.Athletic 
Saragossa CFFR. Sociedad 
SevillaAtlético 
GranadillaMadrid CFF
  
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético622519515918321310212893012930319
2FCB612519427611321310214642912921307
3Athletic4625151941362813913241318126061723
4Granadilla4125125839322213715242019125431512
5Betis402512493833251281323915134361524
6València3725107841312213643251515124351616
7Madrid CFF35251051030462413805181811122551228
8Llevant35251051046421612444201919136162623
9R. Sociedad342597935271612444181118135351716
10Rayo V.2925851232441412354202115135081223
11Sevilla2825771131391412426202614133551113
12Espanyol2725761220331612516101511132561018
13Albacete2625751336491512435182111133281828
14Sp. Huelva252574142841211363419154121110926
15Saragossa CFF1725451625561512435152021302111036
16Santa Teresa1625371516551113256920512129735
  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 311 | 0 | Imprimir | Enviar


 21/05/2018 21/5/18
 14/05/2018 14/5/18
 07/05/2018 7/5/18
 30/04/2018 1/5/18
 23/04/2018 23/4/18
 20/04/2018 20/4/18
 16/04/2018 16/4/18
 03/04/2018 3/4/18
 19/03/2018 19/3/18
 12/03/2018 12/3/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8