AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 28
EspanyolR. Sociedad2-1
MàlagaFCB0-2
Las PalmasVila-real0-2
AtléticoCelta3-0
AlavésBetis 
SevillaValència0-2
GetafeLlevant0-1
AthleticLeganés2-0
EibarMadrid1-2
GironaDeportivo2-0
 
  • JORNADA 29
FCBAthletic 
LeganésSevilla 
CeltaMàlaga 
LlevantEibar 
DeportivoLas Palmas 
Vila-realAtlético 
BetisEspanyol 
MadridGirona 
ValènciaAlavés 
R. SociedadGetafe
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB7228226072133513112038637151140347
2Atlético642819724812341410402443014932248
3Madrid5728176567302914923381428148422916
4València56281756543032141022291224147342518
5Sevilla45281431136422714833221618146081426
6Vila-real44281351038322313724231421156361518
7Girona4328127940362614824241317144551623
8Eibar39281161135412415735251715134361024
9Celta38281151245422213643221716155192325
10Betis37271141243522114635252816135171824
11Getafe36289910332627158342410913166916
12Athletic352881192931221457213813143471623
13Espanyol3528811926342515744151310131751121
14R. Sociedad3328961350502114635322412143381826
15Leganés3328961323342113634131212153391022
16Alavés31271011624392214716141691330101023
17Llevant24284121223421214266132112142661021
18Las Palmas202855182057141442814276141310630
19Deportivo1928471725591314347142261413101137
20Màlaga13283421164591423910214141112624
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 29
CerdanyolaAscó0-1
EuropaSantfeliuenc1-1
TerrassaEspanyol B0-1
PalamósHorta0-2
L'HospitaletFigueres0-1
PratSantboià0-1
CastelldefelsReus B2-1
VilafrancaSant Andreu0-2
GavàPobla de Maf.1-1
VilassarGranollers0-1
 
  • JORNADA 30
PalamósCastelldefels 
GranollersCerdanyola 
Sant AndreuVilassar 
SantfeliuencPrat 
HortaVilafranca 
Espanyol BGavà 
FigueresReus B 
Pobla de Maf.Europa 
SantboiàL'Hospitalet 
AscóTerrassa
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B7529236060163814122035737151140259
2L'Hospitalet5429166749232715834221027148332713
3Sant Andreu5029131154620211456325112915852219
4Prat4829146944242315726241225147432012
5Terrassa46291210745312315654211323146532418
6Pobla de Maf.4629121073121251474317621155641415
7Ascó46291210736342214572201824157351616
8Europa4429128936361815465161926148242017
9Reus B41291181032362515744221916144461017
10Santfeliuenc39291091035302415735181415143651716
11Santboià3929912826262415663161115143651015
12Horta39291161237391714527202222156451717
13Vilafranca38291151335362014626201518155371521
14Figueres38291151336341515438192223147251712
15Castelldefels37291071233332215645191615144371417
16Cerdanyola3429971324362114635131413153481122
17Granollers27298318244314144281419131541101024
18Palamós2429591528491114257101813153481831
19Gavà162937192369915231012347141491135
20Vilassar14293521166061413108258152211835
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 26
SaragossaEl Olivar1-2
Sant AndreuFCB0-3
LleidaSan Francisco1-1
U. BellvitgeDamm2-1
GironaMallorca0-1
EspanyolNàstic1-0
G. ManresaPeña Deportiva3-0
ManacorCornellà2-1

  • JORNADA 27
MallorcaEspanyol 
NàsticSant Andreu 
FCBLleida 
El OlivarU. Bellvitge 
San FranciscoSaragossa 
CornellàG. Manresa 
Peña DeportivaGirona 
DammManacor

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB632619616616331310303773013931299
2Saragossa54261736572832131021331122137152417
3Mallorca54261736512632131021321222137151914
4Girona5026162849323313110230917135261923
5Espanyol482613945021251374223823136522713
6El Olivar4626121042724281384117818134631016
7Manacor36261061030292513742201011133281019
8San Francisco3626998292927138322211913166718
9Cornellà3426971029271913544171315134361214
10Nàstic3126871124331412426111517144551318
11G. Manresa282684142135171352616181113328517
12Lleida272676132848191454518208122281028
13Sant Andreu24266614274616134451822813229924
14Damm192654173253101331916279132381626
15U. Bellvitge1726381520418131578179132381224
16Peña Deportiva1126322112648132296203131012644
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 22
EspanyolAlbacete1-2
SevillaR. Sociedad0-2
LlevantSp. Huelva2-1
FCBAtlético1-1
GranadillaAthletic4-1
Madrid CFFValència2-1
Rayo V.Saragossa CFF1-1
BetisSanta Teresa3-0

  • JORNADA 23
Saragossa CFFLlevant 
Santa TeresaSevilla 
ValènciaGranadilla 
AlbaceteRayo V. 
AthleticBetis 
R. SociedadEspanyol 
Sp. HuelvaFCB 
AtléticoMadrid CFF

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético55221741521628119112572711830279
2FCB5422173270829129214332510811275
3Granadilla402212463825221271424161810532149
4Athletic4022131837332211713221318116051520
5Betis392212373831241180323915114341522
6València3422104840302011623241414114251616
7Madrid CFF3422104827392412804171610102441023
8Llevant322295841351311344161719116142518
9Rayo V.2822841027361311344161815115061118
10R. Sociedad27227692923121033415915124351414
11Espanyol23226511163113114167151011245916
12Sevilla232265112635111132617241211335911
13Albacete222264122842910235122013124171622
14Sp. Huelva21226313233817115241514411119824
15Santa Teresa122226141351711146619511128732
16Saragossa CFF112225152052910235101921202101033
  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 657 | 0 | Imprimir | Enviar


 21/05/2018 21/5/18
 14/05/2018 14/5/18
 07/05/2018 7/5/18
 30/04/2018 1/5/18
 23/04/2018 23/4/18
 20/04/2018 20/4/18
 16/04/2018 16/4/18
 09/04/2018 9/4/18
 03/04/2018 3/4/18
 19/03/2018 19/3/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8