AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 27
Vila-realGirona0-2
MadridGetafe3-1
R. SociedadAlavés2-1
CeltaLas Palmas 
SevillaAthletic2-0
LlevantEspanyol1-1
FCBAtlético1-0
LeganésMàlaga2-0
DeportivoEibar1-1
ValènciaBetis2-0
 
  • JORNADA 28
EspanyolR. Sociedad 
MàlagaFCB 
Las PalmasVila-real 
AtléticoCelta 
AlavésBetis 
SevillaValència 
GetafeLlevant 
AthleticLeganés 
EibarMadrid 
GironaDeportivo
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB6927216070133513112038634141040327
2Atlético61271872451231139402143014932248
3Madrid5427166565292914923381425137422715
4València53271656523032141022291221136342318
5Sevilla45271431036402713832221418146081426
6Vila-real41271251036322313724231418145361318
7Girona4027117938362313724221317144551623
8Eibar39271161034392414734241515134361024
9Betis37271141243522114635252816135171824
10Getafe362799933252714833249913166916
11Celta35261051143381912543201616145182322
12R. Sociedad3327961249482114635322412133371724
13Leganés3327961223322113634131212143381020
14Athletic322771192731191347211813143471623
15Espanyol3227711924332214644131210131751121
16Alavés31271011624392214716141691330101023
17Llevant212731212224212142661321913166921
18Las Palmas20265516195314134271425613139528
19Deportivo192747162557131434714226131391135
20Màlaga13273420164391323810194141112624
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 28
AscóVilassar4-4
HortaCastelldefels0-1
FigueresPrat1-0
SantboiàEuropa1-1
Pobla de Maf.Terrassa3-0
Reus BL'Hospitalet0-2
Sant AndreuPalamós1-1
SantfeliuencGavà2-1
GranollersVilafranca1-0
Espanyol BCerdanyola3-0
 
  • JORNADA 29
CerdanyolaAscó 
EuropaSantfeliuenc 
TerrassaEspanyol B 
PalamósHorta 
L'HospitaletFigueres 
PratSantboià 
CastelldefelsReus B 
VilafrancaSant Andreu 
GavàPobla de Maf. 
VilassarGranollers
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B7228226059163814122035734141040249
2L'Hospitalet542816664922271483322927148332713
3Prat4828146844232314725241125147432012
4Sant Andreu4728121154420211456325112614752199
5Terrassa46281210645302314653211223146532418
6Pobla de Maf.452812973020251474317620145541314
7Ascó43281110735342214572201821146351516
8Europa4328127935351714455151826148242017
9Reus B412811893134251574422191613445915
10Santfeliuenc38281081034292415735181414133551615
11Vilafranca38281151235342013625201318155371521
12Horta36281061235391714527202219145451517
13Santboià362881282526241566316111213265915
14Figueres35281051335341515438192220136251612
15Castelldefels3428971231321914545171515144371417
16Cerdanyola3428971224352113634131313153481122
17Palamós2428591428471113256101613153481831
18Granollers2428731823431414428141910143110924
19Gavà152836192268814221011337141491135
20Vilassar1428352016596131398248152211835
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 25
DammSaragossa2-3
Peña DeportivaManacor0-3
MallorcaG. Manresa1-0
Sant AndreuEspanyol1-5
El OlivarLleida1-0
NàsticGirona1-2
FCBSan Francisco3-0
CornellàU. Bellvitge1-2

  • JORNADA 26
SaragossaEl Olivar 
Sant AndreuFCB 
LleidaSan Francisco 
U. BellvitgeDamm 
GironaMallorca 
EspanyolNàstic 
G. ManresaPeña Deportiva 
ManacorCornellà

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB602518616316331310303772712831269
2Saragossa5425173556263212102032922137152417
3Mallorca51251636502632131021321219126151814
4Girona5025162749313312110130817135261923
5Espanyol452512944921221264222823136522713
6El Olivar432511104252328138411781512363815
7San Francisco3525988282827138322211812156617
8Cornellà342597928251913544171315124351112
9Manacor332596102828221264218911133281019
10Nàstic3125871024321412426111517134541317
11Lleida262575132747181353517198122281028
12G. Manresa252574141835141242613181113328517
13Sant Andreu24256613274316124441819813229924
14Damm192554163151101331916279122371524
15U. Bellvitge1425281518405120576169132381224
16Peña Deportiva1125322012618132296203121011641
 
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 22
Saragossa CFFEspanyol2-0
ValènciaFCB1-4
Sp. HuelvaAtlético2-4
LlevantRayo V.2-3
AlbaceteSevilla1-1
R. SociedadBetis1-1
AthleticMadrid CFF2-3
Santa TeresaGranadilla0-3

  • JORNADA 23
EspanyolAlbacete 
SevillaR. Sociedad 
LlevantSp. Huelva 
FCBAtlético 
GranadillaAthletic 
Madrid CFFValència 
Rayo V.Saragossa CFF 
BetisSanta Teresa

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético54211731511528119112572610820268
2FCB5321172269728119114222510811275
3Athletic4021131736292211713221318106041416
4Granadilla372111463424191161420151810532149
5Betis362111373531211070320915114341522
6València3421104739282011623241414104241514
7Madrid CFF312194825382111704151510102441023
8Llevant292185839341010244141619116142518
9Rayo V.2721831026351210334151715115061118
10R. Sociedad24216692723121033415912113351214
11Espanyol23216510152913104156131011245916
12Sevilla232165102633111032517221211335911
13Sp. Huelva21216312223617115241514410118722
14Albacete192154122641910235122010113171421
15Santa Teresa122126131348711146619510127729
16Saragossa CFF10212415195191023510191110110932
  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 590 | 0 | Imprimir | Enviar


 21/05/2018 21/5/18
 14/05/2018 14/5/18
 07/05/2018 7/5/18
 30/04/2018 1/5/18
 23/04/2018 23/4/18
 20/04/2018 20/4/18
 16/04/2018 16/4/18
 09/04/2018 9/4/18
 03/04/2018 3/4/18
 19/03/2018 19/3/18
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8